Devlet Destek Kredileri | Devlet Hibe Destekleri 2018

Askere Kredi Veren Bankalar 2020

Askere Kredi Veren Bankalar 2020

Askere kredi veren bankalar hangileri? Askere en düşük faiz oranı ile krediyi hangi banka verir? Tüm bu merak edilen soruların cevaplarını siz değerli okuyucularımız için araştırıp bu yazımızda ayrıntılara yer verdik. Bir çok acil nakit ihtiyaçlarımızı karşılamak adına bankaların bizlere vermiş olduğu imkanları kullanırız. Son azmanlarda bedelli askerliğinde kalıcı olduğundan ötürü bir çok kişi askere gideceğine bedelli ücreti ödeyerek askerliğini tamamlamış oluyor. Bu içeriğimizde sizlere bedelli askerlik için hangi bankalar kredi veriyor ve detayları nelerdir bunlardan bahsedeceğiz.

Bedelli Askerlik Kredisi

Bedelli askerlik kredilerini devlet bankaları olmak üzere bir çok banka düşük faiz oranlarında kampanya düzenlemektedir. Bazı bankalar bedelli askerlik için kredi vadesini 36 ay ile sınırlıyor olsa da, bir çok banka 60 aya kadar kredilendirme yapabiliyor.

Kimler Askerlik Kredisi Kullanabilir?

Bedelli askerlik için ödeme yapacağınız tutara istinaden bir çok bankada düşük faiz oranları üzerinden kredi kullanabilirsiniz. Bizler bu yazımızda asker kredisi faiz oranları ve kampanya koşullarına yer vereceğiz. Kredi kullanabilmek için öncelikle kredi puanınızın yüksek olması gerekmektedir. Ayrıca son beş yıl içerisinde adınıza bankalar tarafından herhangi bir yasal işlem başlatılmamış olması gerekmektedir.

Ziraat Bedelli Askerlik Kredisi

Ziraat bankası bedelli askerlik kredisi kullanmak isteyen gençler için üç farklı vade seçenekleri sunarken, kredi kullanımında ise 3 ay sonra ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Bu sayede krediyi kullanan kişiler mağdur olmadan taksitlerini sorunsuz ödeyebilirler. Ziraat bankası askerlik kredisi faiz oranları % 1,49 olarak belirlemiştir. 15.000 TL ye kadar kullanacağınız krediyi 12,24,36 ay vade ile kullanım sağlayabilirsiniz.

Ziraat Bedelli Askerlik Kredisi Başvurusu

Askerlik kredi başvurularını İnternet bankacılığı veya mobil şube üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca ikamet etmiş olduğunu il veya ilçede bulunan ziraat bankası şubelerini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Başvuru yaptığınız krediniz ön onay alınması durumunda banka sizlerden maaş bordrosu ve ssk dökümü isteyecektir.

Finansbank Bedelli Askerlik Kredisi

Geçtiğimiz haftalarda merkez bankasının faiz indiriminin ardından bir çok kredi türünün faiz oranlarında ciddi düşüşler yaşandı. Bu sayede askerlik hizmetini tamamlamak isteyen kişiler bedelli askelik tutarı kadar krediyi düşük faiz oranlarında kullanabilecekler. Finans bank bugün itibari ile 3 ay ertelemeli askerlik kredisini 1,49 faiz oranlarında kullandırmaktadır.

Buna göre % 1,49 faiz oranları ile 15000 TL 60 ay vade seçeneklerinde kullanması durumunda aylık ödemesi 409,66 TL olacaktır.

Finansbank Bedelli Askerlik Kredisi Başvurusu

Kredi başvurularını müşteri hizmet yetkilisi, İnternet bankacılığı, mobil şube veya bölgenizde bulunan finans bank şubeleri aracılığı ile yapabilirsiniz. Kredi kullanacak olan kişinin kredi notu ve ödeme alışkanlıkları göz önünde bulundurularak onay verileceğini hatırlatmak isterim.

Askere Kredi Veren Bankalar Listesi Ve Faiz Oranları

  • Ziraat Bankası: Faiz oranı % 1,05 Vade süresi 12 ile 60 ay
  • Halk Bankası: Faiz oranı % 1,05 vade seçenekleri 12 – 60 ay
  • Vakıfbank: Faiz oranı % 1,05 12 ile 60 ay vade seçenekleri
  • İng Bank: Faiz oranı % 0,99 12 – 60 ay vade seçenekleri
  • Teb: Faiz oranı % 1,60 12 ile 60 ay vade seçenekleri
  • QNB Finansbank:  %0,89 12 ile 60 ay vade seçenekleri

Yukarıdaki listede bankalara göre askerlik kredisi faiz oranlarını sizler için listelemiş olduk. Buna göre 0,89 Faiz oranı ile en düşük askerlik kredisi alabileceğiniz banka diyebiliriz. Fakat finansbank kredi kullanım esnasında bu oranda değişiklik yapabilmektedir. Bunun sebebi ise kredi faiz oranı, kredi puanı yüksek olan kişiler için geçerlidir. Sizlere hangi tutardan faiz oranı ile kredi vereceğini öğrenmeniz için finansbank müşteri hizmetleri, İnternet bankacılığı veya bölgenizde bulunan Qnb Finansbank şubelerinden bilgi edinebilirsiniz.

Sonuç Olarak; Kredi kullanımı yapmadan önce kredi notunuzu sorgulamada fayda var. Sorgulama işlemlerinizi e devlet üzerinden ayda bir kez ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Ayrıca findeks üzerinden tüm banka işlemleri ödeme düzeni gecikmiş tutarlar gibi detaylara ulaşabilirsiniz.

Yukarıda vermiş olduğumuz faiz oranları değişiklik gösterebilir. Güncel faiz oranları ve detaylar hakkında bilgi almak için ilgili bankanın çağrı merkezi yetkilisine ulaşım sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.