Devlet Destek Kredileri | Devlet Hibe Destekleri 2018

Burgan Bank İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Burgan Bank İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Ülkemizde bir çok kişinin aktif olarak kullanmış olduğu İnternet bankacılığı üzerinden bir çok bankacılık işlemlerinizi yapmanız mümkün. Burgan bank İnternet bankacılığı şifre alımı için ise bir kaç seçenek vardır. En çok kullanılan yöntemlerden biri ise ilgili bankanın şubesinden yapacağınız işlemlerdir.
İnternet bankacılığı kullanarak bir çok işlemlerinizi hızlı ve güvenli yapabilirsiniz. Bu durum sizlere zaman kazandırırken, yapmış olduğunuz işlemler ise hesabınız tarafından kayıt edilmektedir.

Burgan Bank İnternet Bankacılığı Açtırma

Burgan bank üzerinden para gönderimi, otomatik fatura talimatı, kurum ödemeleri gibi bir çok işlemi yapabilmeniz için vadesiz mevduat hesabınızın olması gerekmektedir. Daha önce Burgan bank,da hesabınız var ise sadece internet şubesine giriş yapabilmek için kullanıcı adı ve şifrenizi almanız yeterli olacaktır. Hesabı olmayan vatandaşlarımız ise bölgelerinde bulunan en yakın Burgan bank şubelerine giderek hesap açtırma işlemlerini yapabilirler.

Burgan Bank İnternet Bankacılığı Kapatma

Bankada bulunan hesaplarınızı kapatmak istediğinizde, burgan bank şubesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Bunun için zaman kaybetmek istemiyorsanız müşteri hizmet yetkilisi numarası olan 0 850 222 0 222 iletişim kurarak İnternet bankacılığı hesabınızı kapatabilirsiniz.

Burgan Bank İnternet Bankacılığı Şifre Nasıl Alınır

Yeni bir şifre oluşturmak veya unuttuğunuz şifrenizi yenilemek için burgan bank’ın resmi internet sitesi olan https://www.burgan.com.tr ziyaret etmelisiniz. Daha sonra sayfanın sağ üst köşesinde bulunan İnternet Şube butonuna tıklayınız. Bu kısımdan bireyseli seçip devam edebilirsiniz. Karşınızda çıkan sayfada, İnternet bankacılığı giriş bölümü gelecektir. Bu kısımın aşağıdak bulunan Şifremi Unuttum seçeneği ile yeni şifre oluşturabilir veya unutmuş olduğunuz şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Burgan Bank İnternet Bankacılığı Şifre Gelmiyor

Banka üzerinden yapacağınız işlemleri neticesinde tarafınıza kısa mesaj bildirimi gelmektedir. Bazı durumlarda sms tarafınıza ulaşmaz. Örneğin; Sim kart değişikliği veya 4,5G uyumlu hatta geçiş esnasında yapılan işlemler sonucunda bankalar müşterilerinin güvenliği ve mağdur olmamaları için geçici bloke işlemi uygular. Şifrem gelmiyor ne yapabilir gibi sorunuzun cevabı ise ilgili bankanın çağrı merkezi temsilcilerine ulaşacak sim kartınızın blokesini kaldırmalısınız. Daha sonra yapacağınız tüm İnternet bankacılığı işlemleri için tarafınıza kısa mesaj gönderimi gerçekleşecektir.

Burgan Bank Mobil Bankacılık

Mobil bankacılık işlemlerinizi daha kolay hızlı ve sms gerektirmeden yapacağınız bir platformdur. Bunun için öncelikle telefonunuzun işletim sistemine göre burgan bank uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra İnternet bankacılığında olduğu gibi TC kimlik no veya müşteri No yazıp şifreniz ile giriş sağlayabilirsiniz. Burgan bank mobil uygulama üzerinden İnternet bankacılığı gibi bir çok işlemi yapabilirsiniz. Kredi kartı borcu öğrenme, fatura ödemeleri, trafik cezası borcu ödeme gibi bir çok işlemi yapmanız mümkün olacaktır.

Burgan Bank Online Kredi

Aynı şekilde internet bankacılığı veya mobil bankacılığa giriş sağlayarak, online kredi başvuru yapabilir vade tarihi kredi faiz oranı ve aylık ödeme tutarlarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Kredinizin sonucu hakkında detaylı bilgiyi başvuru esnasında öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.