Devlet Destek Kredileri | Devlet Hibe Destekleri 2018

Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar

Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar

Cep Telefonu Kredisi Veren bankalar ve tüm detayların yer aldığı yazımızda sizlere kampanya koşulları, şartları ve faiz oranları hakkında detaylı bilgilere yer vereceğiz. BDDK’nın kredi kartı düzenlemesinden sonra, bir çok banka Cep telefonu kredisi vermeye başladı. Son zamanlarda en çok merak edilen cep telefonu kredisi veren bankalar ile ilgili detayları ve kampanya koşullarını sizlerle paylaşacağız.

Geçtiğimiz senelerde cep telefonu alımlarını kredi kartımız ile alıp 12 veya 24 aya kadar taksit seçenekleri ile ödemelerini yaparken, bddk’nın kredi kartından özellikle cep telefonu alımlarındaki taksit seçeneğini kaldırması vatandaşın farklı çözüm yolu aramasına neden olmuştur.

Durum böyle olunca bir çok özel banka, cep telefonu ve teknoloji aletleri satışı yapan büyük işletmeler ile anlaşıp kredilendirme yapmaya başladı. Bazı bankalar ise cep telefonu üzerinden kullanmış olduğunuz kredi için herhangi bir faiz uygulaması yapmamaktadır detaylara yer vereceğiz.

Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar Listesi ( 4 Banka Araştırma)

Aşağıda hazırlamış olduğumuz cep telefonu kredisi veren bankalar listesinde yaklaşık olarak dört banka hakkında detaylı bilgilere yer vermiş bulunmaktayız. Cep telefonu kredisi almadan önce neleri dikkate almanız gerektiği hakkında bilgilerin yer aldığı bu yazımızda, kampanya koşulları, başvuru kanalları ve kampanya bitiş tarihlerine kadar bütün bilgileri inceleyebilirsiniz.

Fibabanka Telefon Kredisi

Cep telefonları alımında en çok talep gören bankaların başında yer alıyor diyebilirim. Bunun nedeni ise faizsiz cep telefonu kredisi vermesidir. Burada bir kaç husustan özellikle bahsetmek istiyorum. Fibabanka üzerinden cep telefonu alım işlemlerini sadece vatanbilgisayar aracılığı ile yapabilirsiniz. Fibabank üzerinden cep telefonu kredisi başvuru seçeneği bulunmamaktadır.

Fibabanka Telefon Kredisi Başvurusu

 • SMS ile başvuru: Vatan bilgisayar üzerinden cep telefonu kredi kullanmak için üzerinize kayıtlı olan telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek VATAN boşluk T.C. numaranızı yazarak 3422 mesaj gönderebilirsiniz.
 • Sistem yoğunluğuna göre 10 ile 30 dakika arasında fibabanka tarafından gerekli bilgilendirmeyi alacaksınız. ( Kredinizin onaylanması durumunda sizlere şu kadar miktar kullanabilirsiniz diye mesaj yolu ile bildirilecektir)
 • Fibabanka cep telefonu kredisini 6, 10, 12 ay vade seçeneklerinde faizsiz olarak kullanabilirsiniz. Ödeme durumunuza göre vade tutarını kendiniz belirleyebilirsiniz.
 • Fibabanka ile ilgili tüm işlemleriniz için müşteri hizmet numarası olan “444 88 88” arayarak işlem yapabilirsiniz.

ING Bank Telefon Kredisi (Teknokredi)

En büyük teknoloj mağazalarından biri olan teknosa ing bank ile yapmış olduğu cep telefonu kredi kampanyasından faydalanarak 3500 TL tutarına kadar olan cihazlar için satın alma işlemi yapabilirsiniz. Başvurularınızı sizlere belirtilen kısa mesaj numaranı ile yaparak anında olumlu veya olumsuz geri dönüş alırsınız.

İng Bank Telefon Kredisi Başvurusu

 • Üzerinize kayıtlı olan cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek TEKNOSA yazıp boşluk bırakıp T.C. Kimlik Numaranızı 2229’a gönderin. Örneğin; TEKNOSA TCKN
 • Cep telefonu kredi için başvuru esnasında bilgilerinizi doğrulamak adına bankalarda bulunan güncel cep telefonunuza kısa mesaj gelecektir. Tarafınıza gelen kısa mesaj şifresini doğrulamanız istenecektir.
 • Kredinize gelen olumlu veya olumsuz cevap neticesinde işlem yapabilirsiniz. Krediniz olumlu ise teknosa mağazalarından seçmiş olduğunuz cihaz için satın alma işlemlerini tamamlayabilirsiniz.
 • İng bank cep telefon kredisini kullandığınızda ödeme tablosundaki takvime göre, İng bank şubeleri, atm ve İnternet bankacılığı kullanarak geri ödeme yapabilirsiniz.
İNG Bank Telefon Kredisi Kampanya Koşulları

İng bank üzerinden başvuru yaptığınız cep telefonu kredisini 12 ay vade seçeneklerine kadar kullanabilirsiniz.

 • İng bank telefon kredisi kampanyasına dahil olan cihazlar: (Galaxy J4+, Galaxy J6+ ve Galaxy M10 modelleri hariç), HUAWEI, OPPO, VESTEL, CASPER, ALCATEL, ASUS markalara ait tüm akıllı cep telefonları.
 • İng bank telefon kampanyasından sadece bir cihaz için faydalanabilirsiniz.
 • Kampanya Bitiş Tarihi: 10 haziran 2019 tarihinde ing telefon kredi kampanyası sona erecektir. Güncelleme ve tüm detayları teknosa ve ya ing bank’ın resmi sitesinden takip edebilirsiniz.
 • Peşin ing bank cep telefonu kredisinden faydalanmak için herhangi bir sigorta yaptırma şartı aranmamaktadır.
 • Kredi başvurusu yapmadan önce Detaylı bilgi için satış danışmanlarımıza başvurabilir, ingbank.com.tr ile teknosa.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Odeabank Telefon Kredisi

2018 yılı boyunca vatan bilgisayar ile anlaşma içerisinde olan odeobank, bu yıl herhangi bir kampanyası bulunmuyor. Fakat cep telefonu veya bilgisayar gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak adına 60 ay vade seçenekleri ile odebank ihtiyaç kredi kampanyasından faydalanabilirsiniz. Bunun için https://www.odeabank.com.tr resmi İnternet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Denizbank Media Markt Kredisi

Uzun süredir en iyi teknoloji ürünlerinin satıldığı binlerce ürünün yer aldığı mediamarkt cep telefonu kredileri için denizbank ile olan anlaşmasını sürdürmeye devam ediyor. 3500 TL altındaki cihazlar için 12 aya varan faizsiz kredi seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Almak istediğiniz cihazın tutarı 3500 TL üzerinde ise deniz bankın belirlemiş olduğu faiz oranlarından hesaplanarak kredi kullandırma işlemleriniz gerçekleşecektir.

Deniz Bank Telefon Kredisi Kampanya Koşulları

 • Almak istediğiniz ürünün fiyatı 3500 TL ye kadar ise 12ay faizsiz seçenekler ile satın alabilirsiniz.
 • 3500 TL üzeri cep telefonu için vade süresi 6 ay olarak belirlenmiştir.
 • Bilgisayar ve Notebook alımlarında en fazla 12 ay vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
 • Kampanya bitiş tarihi: 31 Mayıs 2019 olarak belirlenmiştir. Güncel tarih bilgisi için denizbank müşteri hizmet yetkilisi olan 0850 222 08 00 arayarak bilgi alabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl vatan bilgisayar yardan fibabanka kredisi kullanarak İphone X cep telefonu aldım bunun için toplamda 5700 TL kredi kullanımı gerçekleştirdim. Almış olduğum cep telefonu için herhangi bir faiz tutarı ödemedim. Cep telefonu fiyatına gelecek olursak, almadan önce bir çok yerde fiyat bilgisini araştırdım ve en uygun vatan bilgisayarda olduğu için buradan aldım. Aslında burada sizlere anlatmak istediğim şu; cep telefonu almadan önce alacağınız marka model araştırmalarını mutlaka yapın ve daha sonra kullanacağınız kredinin herhangi bir masrafı faiz oranı vs var mı bunları öğrenin diğer cep telefonu veren banka kredileri ile kıyaslayın. Bütçenize uygun olan hangisi ise o bankanın kredisine başvuru yapın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.