Devlet Destek Kredileri | Devlet Hibe Destekleri 2018

Denizbank EFT Saatleri 2019

Denizbank EFT Saatleri 2019

Denizbank eft saati kaça kadar? Hafta sonu eft hesaba geçer mi gibi soruların cevaplarını sizler için araştırdık. Öncelikle eft nedir kısa bundan bahsedelim. Eft A bankasında olan hesabınızdan b bankasına para gönderme işlemi EFT olarak bilinmedir. Havaleden farklı ise sadece mesai saatleri içerisinde eft işleminin yapılabilmesidir.

 

Denizbank EFT Saatleri

Ülkemizde aktif olarak milyonlarca müşterisi olan yabancı sermayeli özel bankakar arasında yer alan Denizbank Eft işlemeri yaptığınızda eft saatleri içerisinde olduğuna özen göstermeniz gerekmektedir. Eft işlemlerinizi igili bankanın mobil uygulaması, İnternet bankacılığı ve ATM üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Eft saatleri her bankada değişebileceği gibi denizbank eft saatleri hafta içi 09:00 ile 17:00 saatleri arasında yapılmaktadır. Hesabınızdan yapmış olduğunuz eft işlemlerinin karşı bankanın hesabına geçebilmesi için 17:00 dan önce işlemleri tamamlanmış olmanız gerekmektedir.

Denizbank Hesabınızdan eft işlemi veya eft emri vermiş olduğunuz bir işlemin tamamlanması 5 ile 25 dakika arasında zaman almaktadır. Bunun nedeni ise bütün eft işlemlerinin merkez bankası onayından geçmesi gerektiğinden kaynaklanmaktadır. Havale işlemleriniz irek hesaba geçerken, eft işlemleriniz zaman alabilir.

 

Denizbank Hafta Sonu Eft Var Mı?

Havale ve eft işlemleri bir çok kişi tarafından karıştırılır bunun nedeni ise iki işleminden aynı olduğunu düşünülmektedir. Fakat havale işlemi hafta içi hafta sonu olduğuna bakılmaksızın yapılabilirken, eft işlemleri sadece mesai saatleri içerisinde 09:00 ile 17:00 arasında yapılabilmektedir.

Örneğin; Hafta içi saat 17:00’dan sonra bir eft işlemi yaptınız. Bu işlemin karşı bankanın hesabını düşmesi bir sonraki gününün mesai saatleri içerisinde olan zaman aralığı yani 09:00 ile 17:00 arasında yansıyacaktır. Eft işlemlerinizi cuma günü 17:00 dan sonra yaparsanız göndermiş olduğunuz para ilgili kişinin hesabına pazartesi günü mesai saatleri içerisinde ulaşır.

Yani bizlere sormuş olduğunuz Denizbank hafta sonu eft var mı soruna cevap olarak, mesai saatleri içerisinde hesabınıza ulaşacağını belirtmek isterim.

 

Deniz Bank Eft Ücretleri

Her bankanın olduğu gibi deniz bank’ın da belirlemiş olduğu eft ücreti bulunmaktadır. Eft işlemlerinizi Atm, İnternet bankacılığı, Mobil uygulama, şube gibi bir çok yöntem ile yapabilirken, bunların içerisinde en uygun ücret ise Mobil uygulama ve İnternet bankacılığı üzerinden yapılan işlemlerdir.

 

Denizbank Eft Ücretleri Tablosu

 

EFT İŞLEM TÜRÜMİNİMUM İŞLEM ÜCRETİMAKSİMUM İŞLEM ÜCRETİ
Denizbank mobil bankacılık EFT 4,5 TL4,5 TL
Denizbank İnternet bankacılığı EFT6 TL6 TL
Denizbank İnternet bankacılığı ( GEÇ EFT)8,5 TL8,5 TL
Denizbank ATM'den EFT15 TL15 TL
Denizbank Müşteri Hizmetleri60 TL80 TL
Şubeden Hesaba EFT 70 TL700 TL
Şubeden Hesaba Geç ( EFT)90 TL720 TL

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.