Devlet Destek Kredileri | Devlet Hibe Destekleri 2018

Emin Otomotiv Araç Almak

Emin Otomotiv Araç Almak

Emin otomobil araç almanın şartları nelerdir? Emin otomobilden kredi alabilmek için nereden başvuru yapmamız gerekiyor gibi detaylara yer vereceğimiz bu yazımızda banka kredilerinden farkı nedir bunları açıklayacağız. Ülkemizde araç sahibi olmak lüks değil artık neredeyse ihtiyaç olmuştur. Özel bankalar ve devlet bankaları 60 ay vade seçeneklerine kadar araç kredisi kullandırmaktadır fakat kredi puan durumunuz ve ödemelerinizin düzenli olması bankanın aramış olduğu birinci şartların arasında yer almaktadır.

Durum böyle olunca kredi notu veya banka sicili bozuk olan kişilerin yardımına Emin Otomotiv alternatifi gelmektedir. Emin otomobil sisteminin asıl amacı ise faiz ödemeden müşterilerini araç sahibi yapmak olduğunu belirtmek isterim. Peki ama bu sistem nasıl işliyor kimler faydalanabilir bunlara göz atalım.

Emin Otomotiv Araç Alma Sistemi Nasıl Çalışır

Araç satın alımı yapmadan önce bütçenizi belirlemelisiniz. Bütçe belirlenmesi yapıldığında aracı kaç ay vade ile alacağınızı belirleyiniz. Bütün bu işlemleri tamamladıktan sonra emin otomotiv sistemi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

  • Otomobil alabilmek için emin oto taksit seçenekleri 20 ila 40 ay arasında değişmektedir. Ödeme imkanınıza göre vade süreyi belirlemeniz gerekmektedir.
  • Örneğin; 40 Aylık vade ile araç satın almak istediniz diyebilirim. Böyle bir durumda sizlerin grubunda toplamda 40 kişi olmaktadır.
  • Aracı almak istediğiniz taksit tutarı 40 kişi tarafından ödeneceği için bu para ortak bir havuzda toplanır.
  • Daha sonra noter huzurunda bu 40 kişi arasında çekiliş yapılmaktadır. Çekiliş kime çıkarsa aracı o satın alacaktır.
  • Sistem aslında biraz kafa karıştırıcı gibi görünüyor olsa da aslında altın günü gibi düşünebilirsiniz. 10 Kişi altın gününe giriyor ve kura ile ilk önce kimin alacağı belirlenip sonra sıra ile herkes toplanan altınları almış oluyordu. İşte bu sistem de aynısıdır.

Emin Otomotiv Avantajları Nelerdir

Her sistemin kendine göre avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. Sistemin en büyük avantajı ise faizsiz olarak müşterilerin araç sahibi olmasıdır. Herhangi bir kredi kullanımı gerçekleştirmeden taksitle araç sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Bu sistem ile birden fazla kişi ev araba sahibi olabilmektedir. Taksit tutarlarını gününde ödenmesi sonucunda mağduriyet yaşamadan noter huzurunda yapılan çekiliş sonucunda araç sahibi olabilirsiniz. Emin otomotiv sistemi ile araç satın aldığınızda herhangi bir faiz ödemesi yapmayacağınız için aracınızın tutarı kadar ödeme yapılmaktadır. Bu durum da sizlerin birikim elde etmenizi sağlayacaktır.

Emin Otomotiv Organizasyon Ücreti 2019

Bankalar kredi kullandırdığında sizlere bu parayı belli bir faiz oranı karşılığında vermektedir. Emin otomotiv sistemi ise Organizasyon ücreti olarak sisteme giriş esnasında belli bir ücret talep etmektedirler. 2019 yılı organizasyon ücreti hakkında ikamet etmiş olduğunuz il veya ilçelerde bulunan Emin otomotiv ofislerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Emin otomotiv Güvenilir Mi

Emin otomotiv sistemi çekişleri noter huzurunda yapılmaktadır. Ayrıca sistemin içeri ve sözleşme maddeleri hakkında bilgimiz olmadı için sizleri yanlış yönlendirmek istemem. Bu yüzden bu sistem ile araç satın almak isteyen kişiler mutlaka sözleşmenin maddelerini incelemelerini ve buna göre sisteme dahil olmalarını öneririz.

Emin otomotiv Şubeleri

Bir çok büyük şehirde çalışmalarına devam eden emin otomotiv sistemi hakkında bilgi almak için http://www.eminoto.com.tr resmi İnternet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

UYARI: Emin otomotiv firması ile hiçbir bağımız bulunmamaktadır. Buradaki yazılarımız sadece bilgilendirme amaçlı olup sisteme dahil olup olmamak tamamen sizlerin insiyatifine bağlıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.