Devlet Destek Kredileri | Devlet Hibe Destekleri 2018

Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

3 Ay ertelemeli kredi, 6 ay ertelemeli kredi nasıl kullanılır detayları nelerdir bunları inceliyoruz. Bir çok acil ihtiyacımızı karşılamak için bankalardan ihtiyacımıza uygun kredi türü için başvuru yaparız. Her ne kadar bu kredileri kullanmak kredi puanı ve sicil durumuna göre onay veriliyor olsa da, krediyi kullandığınız tarihten bir ay sonra ilk taksitini ödemek zorundasınız.

Bankalar aracılığı ile kullanmış olduğunuz kredinizin türü ne olursa olsun ilk ödeme tarihi krediyi çektiğiniz tarihten bir ay sonra başlamaktadır. Yatırım amaçlı veya iş yeri için çekilen kredilerde geri ödeme zorluğu yaşamamak adına planlı bir kredi çekmenizi tavsiye ederim. Buna örnek verecek olursak; 1 ay, 3 ay, 6, ay ertelemeli kredileri kullanarak ilk taksit ödemeniz için zaman kazanmış olursunuz.

Genel olarak bir çok banka kredi kampanyası düzenlemektedir. Bunların bazıları kredi faiz oranlarını düşürürken bazı bankalar ise ertelemeli kredi seçeneklerinden faydalandırırlar.

3 Ay Ertelemeli Kredi Nedir

Başlığından da anlaşıldığı gibi ertelemeli kredi, başvurunuz onaylandıktan sonraki aşamada kredinizin ilk taksitini 3 ay sonra ödeyeceğiniz anlama gelmektedir. Banka müşterilerine 3 ay ertelemeli kredi vermek için herhangi bir şart aramaz. Fakat kredi kullanımı ve onaylanması için kredi skor puanı ve beş yıl içerisindeki ödeme düzeniniz göz önünde bulundurulacaktır.

3 Ay Ertelemeli Kredilerden Kimler Faydalanabilir

Kredi başvuru esnasında kredinizin ertelemeli olup olmadığını başvuru yapmadan önce öğrenebilirsiniz. Bu kredi türünden kamu çalışanı ve özel sektörde bulunan bir çok kişi faydalanabilir. Sizlerde kredinizi çekip üç ay sonra ilk takstini ödemek istiyorsanız bankaların kredi başvuru kanalları üzerinden işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar Listesi (4 Güncel Banka)

 1. Finansbank
 2. Akbank
 3. Vakıfbank
 4. İng Bank

3 Ay ertelemeli kredi kullanımını düşündüğümüzde sürekli olarak kampanya düzenleyen bankalar arasında Finans bank, İng bank, vakıf bank ve akbank gibi sektörün uzun yıllardır kesintisiz hizmet veren bankaları gelmektedir.

Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

İhtiyaçlarınızın artması sonucunda acil nakit sorunları çözmek için bankalar en büyük alternatif çözümler arasında yer almaktadır. Durum böyle olunca çekmiş olduğumuz kredinin vadesini 3 ay sonra ödemek bizlere zaman kazandırırken, maddi açıdan da nefes almamızı sağlayacağını düşünüyorum. 3 Ay ön ödemesiz sloganı ile kampanyasına devam eden finans bank üzerinden 60 ay vade seçeneklerine kadar, % 1,29’dan başlayan faiz oranları ile kredi kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Güncel fiyat ve oranlar hakkında bilgi almak için finans bank şubeleri veya çağrı merkezi ile iletişim kurabilir, ayrıca resmi İnternet sayfasından finans bank 3 ay ertelemeli kredi hesaplaması yapabilirsiniz.

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Bankacılık sektörünün liderlerinden biri olan AKbank ise, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve taksitlerinizi ilk ay ödemmeniz için 3 ay ertelemeli kredi kampanyası oluşturmuştur. Ertelemeli kredi kullanımı yapmak için bölgenizde bulunan akbank şubeleri, İnternet bankacılığı veya Mobil uygulama üzerinden başvuru yapabileceğinizi bilmenizi isterim. 3 Ay ertelemeli akbank ihtiyaç kredisi için şuanda güncel faiz oranı % 1,72 olarak belirtilmiştir. Güncel faiz oranlarını ilgili bankanın resmi İnternet sayfası üzerinden inceleyebilir. Çekmek isteğiniz kredi tutarına göre akbank ertelemeli kredi hesaplamasını yapabilirsiniz.

Akbank Ertelemeli Kredi Şartları

 • 3 Ay ertelemeli krediyi akbank şubeleri başta olmak üzere, Müşteri hizmetleri, İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık ile kullanabilirsiniz.
 • Ertelemeli kredi vade süresi 60 ayı geçemez. 60 Ay vade seçeneklerinin içerisinde 3 ay erteleme süresinde eklenerek hesaplanmaktadır.
 • Kullanmış olduğunuz ertelemeli kredinin vadesi 92 günü geçemez. İlk taksitinizi ödemeniz için size kullanımdan sonra maksimum 92 gün verilmektedir.

Akbank Şubeleri Kredi Kullanım Belgeleri

Kredi kullanımını bölgenizde bulunan akbank şubeleri aracılığı ile yapmanız durumunda bankanın sizlerden isteyeceği belgeler yer almaktadır.

 • Kredi kullanımı yapacak olan kişinin Nüfus cüzdanının aslı ve fotokobisi.
 • İkamet etmiş olduğunuz adresi teyit etmek amaçlı üzerinize kayıtlı fatura ( banka gerekli görmesi durumunda isteyecektir)
 • Gelirinizi beyan edebileceğiniz belge, Maaş bordrosu gibi. ( Akbank maaş müşterileri için bu belgeye gerek yok)
 • Özel sektör çalışanları ssk hizmet dökümlerini beyan etmeleri gerekmektedir. ( Akbank üzerinden maaş alanlar için ssk hizmet dökümü istenmez)

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Son zamanlarda ertelemeli ihtiyaç veya konut kredileri çok fazla talep görmektedir. Bankalar ise müşterilerinin bu tür ihtiyaçlarını karşılamak adına sürekli olarak kampanyalarını devam ettirmektedir. Vakıfbank 3 ay ertelemeli krediyi kamu çalışanları ve maaş müşterilerine kullandırmaktadır. Vakıfbank ertelemeli kredi faiz oranları % 1,25’den başlayıp 60 aya kadar istediğiniz vade seçeneğini kullanabilirsiniz. Kredi faiz oranları başvuru yapacak olan kişinin kredi notuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Bunun için en doğru hesaplamayı başvuru esnasında yapacağınızı belirtmek isterim.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Şimdi alın 3 ay sonra ödeyin sloganı ile güncel ertelemeli kredi kampanyasına devam eden İngbank, 1,49’dan başlayan faiz oranları ile 60 aya kadar kredi başvuru yapabilirsiniz. Kredi başvurularınızı ikamet ettiğiniz bölgedeki İngbank şubelerinden veya İnternet kanalı aracılığı ile yapabilirsiniz.

NOT: Bütün bankaların kredi faiz oranları ve fiyatları piyasa koşullarına göre değişkenlik gösterebilir. 3 ay veya 6 ay ertelemeli kredi seçeneklerinden faydalanmanız için kredi kullanacağınız bankanın resmi İnternet sayfası üzerinden hesaplama yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.