Devlet Destek Kredileri | Devlet Hibe Destekleri 2018

Fibabanka Kimin? Fibabanka Güvenilir mi?

Fibabanka Kimin? Fibabanka Güvenilir mi?

Finansbank Kimin? Türkiye bankalar birliğinin resmi İnternet sayfasındaki verilerine göre ülkemizde faaliyet göstermekte olan 48 banka bulunmaktadır. Bu bankaların içerisinde ise 3 adet kamu bankası yer alırken listenin geri kalanını 45 adet banka ile özel bankalar oluşturmaktadır.

Bir çok özel bankanın ülkemizde faaliyet gösterdiğini ve milyonlarca müşteriye hizmet verdiğini biliyoruz. Fibabank ise yeni bir banka olarak algılansa da aslında 10 yıllık bir geçmişi var diyebiliriz.

Fibabank Sahibi Kim?

Tarafımıza sık sık sorulan soruların başında yer alan fibabank kime ait, fibabanka güvenilir mi? ifadeleridir. Bizler bu yazımızda sizlere fibabankası ile ilgili tüm sorularınıza yanıt vermek adına detaylı bir araştırma yaptık ve bilgileri bir araya toparlardık. Gelin hep beraber inceleyelim, fibabank ne zaman kurulmuş ve güvelinir mi?

Avrupanın en büyük bankalarından biri olan Credit Europe Bank, saygın türk iş adamı Hüsnü Özyeğin tarafından 1994 yılında kurulmuştur. Yaklaşık olarak 12 avrupa ülkesinde hizmetlerinin sürdüren Credit Europe Bankasın sahibi olan Hüsnü Özyeğin, 27 aralık 2010 tarihinde Fibabankı türkiyede kurarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Fibabankası kurulmuş olduğundan günden bu yana 62 şube, 59 atm ve 734 personeli ile banka müşterilerine kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.

Fibabank Güvenilir Mi?

Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren ve hizmetlerini sürdürmekte olan bir çok özel banka Özel teşebbüs desteği ile kurulmuştur. Özel teşebbüs desteği, Gerçek kişilerin kurmuş olduğu ve yönettiği özel bankalar olarak ta örnek gösterebiliriz. Akıllara takılan ve cevabı aranan diğer sorumuz ise fibabank güvenilir mi?

Aslında burada sormak istediğimiz soru fibabanka güvenilir mi? yerine özel bankalar güvenilir mi? olabilirdi. Bunun nedeni ise şu; Ülkemizde faaliyet göstermekte olan özel ve devlet bankaları, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme kurumunun yayınladığı kanuna uymak zorundadır.

Yatırım mevduat birikimleri açısından özel bankaları tercih eden milyonlarca kişi bulunmaktadır. Faiz oranlarının yüksel olması en belirgin sebepleri arasında yer almaktadır. Özel bankalar ve devlet bankasında bulunan mevduat hesaplarınız 150.000 TL tutara kadar güvence altındadır. Yani burada benim siz değerli okurlarıma anlatmak istediğim, a bankası veya b bankası olmasının hiç bir önemi yok, mevduat hesabınızdaki tutarın 150.000 TL kadar olan kısmı devlet güvencesindedir. Bu yüzden fibabank’ın düzenlemiş olduğu mevduat kampanyalarını takip ederek, mevduat hesaplarınızdan daha yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

Not: Burada yazmış olduğumuz içerik bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.