Devlet Destek Kredileri | Devlet Hibe Destekleri 2018

Finansbank Koronavirüs Kredi Erteleme 2020

Finansbank Koronavirüs Kredi Erteleme 2020

Finansbank koronavirüs kredi erteleme 2020, Finansbank kredi erteleme yapıldı Mı?  Tüm bu sorularınızın yanıtlarını siz değerli okurlarımız için araştırdık ve detaylara yazımızda yer verdik. Dünyamızı etkisi altına alan koronavirüs etkileri küresel bir sorun olup ülkemiz dahi bir çok ülkede vaka sayısı hızla artmakta ve kayıplar yaşanmaktadır. Ülkemizde alınan bir çok tedbirin yanı sıra, özel bankalar ve devlet bankaları da vatandaşların mağdur olmaması adına bazı paketler hazırlamış durumdalar. QNB Finans bank çalışanlarını korumak adına banka çalışma saatlerinde güncelleme yaparken, para çekme ve yatırma gibi işlemler için limiti değişikliği yapılmıştır.

1987 yılından itibaren ülkemizde faaliyet göstermekte olan QNB Finansbank, binlerce çalışanı için önlemler alırken, müşterileri için ise ödeme kredi ve ana para faizi gibi tutarlardan komisyon tutarını çağrı merkezlerine ulaşılması durumunda 3 ay ertelediğini belirtmek isterim.

QNB Finansbank Koronavirüs Kredi Erteleme 2020

  • QNB Finans bankası üzerinden kredi kullanımı yapan bireysel ve tüzel kişilerin, Ödeme sıkıntısı çekmeleri durumunda çağrı merkezi numarası olan “0850 222 0900” arayarak kredi ana para, faiz ve komisyon gibi tutarları 3 ay erteleyebilecektir.
  • Faaliyet göstermekte olan ve sektörden etkilenen tüzel müşterilerin, nakit akış problemi yaşayanlara, 6 ila 12 ay arasında ödemesiz dönem içerek şekilde yapılandırma imkanı sunmaktadır. Bunun için detaylı bilgiyi QNB Finansbank müşteri hizmetleri aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Bireysel veya Tüzel kişi olmanız durumunda sizlerde kredi ana para, faiz, komisyon gibi tutarların ertelenmesi talebi için QNB Finansbank müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilirsiniz.

QNB Finansbank Koronavirüs Önlemleri 2020

Dünya sağlık örgütünün de yapmış olduğu açıklama sonucunda Covid-19 (Koronavirüs) pandemi ilan edilmiştir. Yani bu virüs dünya geneline yayılmış küresel bir salgın haline gelmiştir. Ülkemizde faaiyet göstermekte olan QNB Finansbank ise, bu sıkıntılı günlerde müşterileri ve çalışanlarının sağlığını düşünerek bazı önlemler almıştır.

  • Çalışma Saatleri: QNB Finansbank koronavirüs nedeni ile banka açılış kapanış saatlerinde güncelleme yapmıştır. 23.03.2020 Tarihinden itibaren QNB Finansbank’ın tüm şubeleri geçici olarak 12:00 ila 17:00 arası hizmet verecektir.
  • Atm Para Çekme Ve Yatırma Limiti: QNB Finansbank Atm’leri aracılığı ile 5000 TL altındaki para çekme ve yatırma işlemlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. ( Geçici Olarak)
  • Tüm qnb finans bank Atm’lerinde dezenfektan kullanımı yapılmaya başlanmıştır.
  • QNB Finansbank QR Kod Para Çekme Limiti: Banka şubeleri yığılma olmaması adına bir çok işlemlerinizi İnternet bankacılığı, Mobil uygulama, müşteri temsilcisi veya Atm’ler üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca finansbank atm’leri üzerinden QR kod ile para çekme limiti geçici olarak 5.000 TL olarak güncellenmiştir.
  • Temassız Kart İşlem Limiti: Müşterilerin sağlığı için temassız yapılan işlem limitleri 120 tl den 250′ TL ye yükseltilmiştir.

Koronavirüs salgınını engellemek adına her ne kadar sağlık bakanlığımız çalışma başlatmış olsa da, bankalar ve bir çok kurum çalışanlarının ve müşterilerinin önlemlerini alarak bu duruma destek olmaya devam ediyorlar. Temassız kart işlem limiti, Atm para çekme yatırma limitlerini güncelleyerek, vatandaşlarımızın mağdur olmamasını ve bu süreci daha korunaklı geçirmelerine olanak sağlamaktadır.

Bu sıkıntılı günlerde bizlerde bu duruma destek olarak, sağlık bakanımız tarafından yapılan açıklamaları dikkate almamız (evde kal) uyarılarına uymamızın ise salgının kontrol altına alınmasında oldukça büyük rol oynayacağını ifade etmek isterim.

UYARI !!! : Burada yazdığımız içerikler bilgilendirme amaçlı olup, kredi erteleme ile ilgili daha fazla bilgi ve detay öğrenmek için https://www.qnbfinansbank.com resmi İnternet sayfasını veya QNB Finansbank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0900 bilgi edinebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.