Devlet Destek Kredileri | Devlet Hibe Destekleri 2018

Garanti Bankası Personel Alımı 2020

Garanti Bankası Personel Alımı 2020

2020 Yılının başlaması ile birlikte bir çok bankanın sınav tarihlerinin açıklanması bekleniyor. Türkiyenin en büyük özel bankaları arasında yer alan Garanti bankası 2020 personel alımı için sınav tarihi ve pozisyonları hakkında detaylı bilgiye yer vereceğiz.

Bankacılık sektörü ülkemizde en çok saygınlık gören sektörlerin başında yer almaktadır. İyi bir kariyer ve yüksek maaş ile çalışanlarının daima yanında olan garanti bankası, alım yapacağı pozisyon listesi ve detaylarını aşağıda detaylı olarak belirtmektedir.

Garanti Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Alımı (İstanbul)

Sizlerde Garanti bankası Telefon bankacılığı temsilcisi için aranan niteliklere uygunsanız İstanbul için başvuru yapabilirsiniz.

Aranan Nitelikler

  • Lisans yada meslek yüksekokulu mezun olmak
  • Başvuru yapacak adayların henüz 30 yaşını aşmaması gerekmektedir
  • İstanbulda ikamet eden adaylar
  • Görev yeri ( güneşli istanbul)
  • Başvuru yapacak olan erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması veya en az iki yıl tecil ettirmesi gerekmektedir
  • Çalışma saatleri: 09:00 ila 18:00 arası haftanın 5 günü.
  • İletişim beceri yüksek olan ve satış yapma konusunda istekli adaylar.

İlan Başvurusu: https://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bbva-telefon-bankaciligi-musteri-temsilcisi-istanbul-2350854

İlan başvurusunu yukarıda vermiş olduğum url ile yapabilirsiniz. Url kısmını kopyalarak adres çubuğuna yapıştırın ve enter tuşuna basınız. Açılan sayfada kariyer.net sitesine üye olup başvuru yapabilirsiniz.

İlan Başlangıç Tarihi: 09 Ocak 2020
İlan Bitiş Tarihi: 28 Ocak 2020

Yeni yılın başlaması ile bir çok banka kendi bünyesinde farklı pozisyonlarda çalıştırmak üzere personel alımı yapmaktadır. Sizlerde banka sektörü çalışanı olmak istiyorsanız Garanti 2020 sınavlarının hangi tarihte olacağını, başvuru yapacak olan adayların hangi nitelikleri taşıması gerektiğini sitemizden takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.