Devlet Destek Kredileri | Devlet Hibe Destekleri 2018

Garanti Pos Destek Hattı Telefon Numarası

Garanti Pos Destek Hattı Telefon Numarası

Sizlerde garanti bankası üye iş yeri olarak faaliyet gösteriyorsanız, pos cihazınızın arızaları ve hata kodlarına çözüm üretmek adına, garanti pos destek hattı konumuzu okuyup bilgi edinebilirsiniz. Üye işleri garanti bankası pos cihazını kullanarak müşterilerine daha fazla seçenek olan ödeme yöntemi sunmaktadırlar. Bu sayede alışveriş yapacak olan müşterinin yanında nakit olmaması durumunda kredi kartı ile garanti pos cihazı üzerinden yaptığı alışverişe göre taksitli, veya tek çekim yapabilecektir. Bu sayede işletmeler de, satmış oldukları ürünler için kredi kartı ile tahsilat sağlayabilecekler.

Garanti Pos Destek Hattı Numarası

Pos cihazı kullanımı sonrasında oluşabilecek teknik arızalar ve taksitlendirme gibi bir işlem sorununu çözmek için, garanti bankası pos destek hattı numarası olan 444 0 339 arayarak bilgi edinebilirsiniz. Pos cihazları kullanımı ile ilgili bilgileri ile garanti pos destek müşteri hizmetlerinden alabileceğiniz gibi, cihazın kullanımı ve hata kodları ile ilgili olan el kitapçığında bulmanız mümkündür.

Sık Rastlanan Pos Cihaz Arızaları

Pos cihazlarında en sık rastlanan teknik arızaların başında ise İnternet kopmaları yer almaktadır. Bunun yanı sıra arama yapma arızası, Hat yok hatası, ekran arızası, Şarj problemi gibi teknik arızalar gözlemelenebilir.

Arama Yapma Arızası: Sabit poslarda arama yapma gibi bir arıza ile karşılaşmanız durumunda ilk yapacağınız işlem, telefon hattınızın arama yapıp yapmadığı olacaktır. İkinci adım ise; İnternet bağlantısının olup olmadığı kontrol etmek olmalıdır. Garanti mobil pos cihazları için sim kart çıkarılıp tekrar takarak cihazı kapatıp açma işlemi yapabilirsiniz.

Hat Yok Hatası: Pos cihazınızda hat yok hatası türüne rastladığınızda ilk olarak, telefon hattınızda arama yapılıyor mu bunu kontrol ediniz. Daha sonra hattınızda arama yapılıyorsa ADSL modem ışıklarını kontrol ediniz ve İnternet bağlantısının olup olmadığını inceleyin. İnternet bağlantınız yok ise modemi kapatıp 5 saniye bekleyin ve modeminizi geri açın. Modem üzerindeki ışıklar sabit olana kadar bekleyin ve pos cihazınızda tekrar işlem yapmayı deneyiniz. Aynı hatayı almanız durumunda ise, garanti pos destek müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 339 arayarak işlem sağlayabilirsiniz.

Şarj Problemi: Sık rastlanan bir sorun olmasa da, pos cihazlarının kullanımına bağlı olarak şarj sorunu ile karşılaşabiliriz. Bu gibi durumlarda cihazı kapatıp açınız. Herhangi bir düzelme olmuyor ise, pos cihazının şarjını çıkarıp tekrar takabilirsiniz. Sorunun devam etmesi durumunda ise; 444 0 339 arayınız.

Garanti Bankası Pos Destek Hattı Çözümleri

Garanti bankası pos destek hattı numarası olan 444 0 339 arayarak, üye iş yerinize ait olan Pos cihazınız ile ilgili tüm işlemleri 7/24 yapabilirsiniz.

  • Teknik Arızalar
  • Hata kodları
  • Ekstre talebiniz; Ekstrelerinizi mail adresiniz veya faks yolu ile talep edebilirsiniz
  • Garanti Pos cihazı ile ilgili kampanyalar ve yeni ürünler hakkında bilgi alabilmeniz için iletişim tercihinizi mail adresiniz olarak belirleyebilirsiniz.
  • Garanti bankası pos cihazınızda biriken paranı takibini müşteri hizmetleri aracılığı ile yapabilirsiniz. Ayrıca bu işlemi İnternet bankacılığı hesabınıza giriş yaparak da sağlayabilirsiniz.

Garanti Pos Rulo Talebi Telefon

Garanti bankası üye işyeri olarak faaliyet gösteriyorsanız, pos cihazının rulosu bitmesi durumunda ise, garanti bankası müşteri hizmetleri değil, garanti pos destek hattı olan 444 0 339 arayarak, garanti pos cihazı rulo taleplerinizi iletebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.