Devlet Destek Kredileri | Devlet Hibe Destekleri 2018

İng Bank Eft Saatleri 2019

İng Bank Eft Saatleri 2019

Ülkemizde faaliyet gösteren bankalardan biri olan ING Bank, dünyaca ünlü ING Grubunun finans şirketlerinden biri olarak faaliyetlerine devam etmektedir. 2007 yılından itibaren ülkemizde faaliyet göstermeye başlamış olan ING Bank, bankacılık sektörünün tüm işlemlerini yapabileceğiniz bir banka olma özelliğine sahip. ING Bank müşterileri diledikleri zaman farklı bir ING Bank hesabına havale yapabiliyorlar. 7/24 havale yapabilen ING Bank müşterileri farklı bir banka hesabına havale yapmak istediklerinde havale saatlerine dikkat etmeleri gerekir. ING Bank eft saatleri her yıl güncellenerek müşterilere duyurulmaktadır. Bu yıl da güncellenen ING Ban eft saatleri şu şekildedir.

EFT Saatleri Kaça Kadar Yapılıyor

ING Bank Eft saatleri saat 09:00 – 17.15 saatleri arasındadır. Geçtiğimiz yıl bitiş saati 17:00 olan eft bitiş saati 17:15 olarak uzatılmış ve müşterilere kolaylık sağlanmıştır. 09:00 – 17: 15 saatleri arasında yapılan eft işlemleri en geç 20 dakika içinde karşı hesap görülebilirken bu saatler dışında yapılan eft işlemleri hafta içinde yapılmış ise ertesi gün eft başlangıç saatinde gerçekleşirken Cuma günü eft saati dışında yapılan eft işlemleri ise pazartesi günü eft başlangıç saatinde gerçekleşir.

Resmi tatil olan dini ve milli bayram günlerinde eft saatleri değişiklik göstermektedir. İNG Bank Tatil günlerinde eft saatleri tatilin yarım gün olduğu günlerde 11:00 a kadarken tatilin tüm gün olduğu günlerde ise tatili takip eden ilk iş gününün eft başlangıç saatinde gerçekleşir.

ING Bank Eft İşlemleri

ING Bank hesabından farklı bir banka hesabına yapacağınız eft işlemlerinde eft saatlerinden dolayı sorunlar yaşayabiliyorsunuz. ING Bank eft bitiş saati olan 17:15 saatinde yapacağınız eft işlemi takip eden ilk iş gününde eft başlangıç saatinde gerçekleşir. Bu durumlarda müşterileri eft ile ilgili detaylı bilgi almak adına  0850 222 0 600 numarasını arayarak ING Bank müşteri hizmetlerini arayarak yapmış oldukları eft hakkında bilgi alabilirler.

ING Bank müşterilerini yapacağı eft işlemlerinde veya kendi banka hesaplarına yapılacak olan eft işlemleri internet bankacılığı üzerinde, mobil uygulama üzerinden veya ATM şubelerinden ING Bank EFT saatleri içinde yapabilirler.
internet bankacılığı ve mobil bankacılık ile eft saatleri içinde yapılacak eftlerden 4,00 TL eft işlem ücreti kesilirken Atm aracılığı eft saatleri arasında yapılacak eft işlemlerinden 50 TL eft işlem ücreti kesilmektedir.

İng Bank EFT İptali Nasıl Yapılır

ING Bank eft saatleri içinde yapılan bir eft işlemini iptal etmek istediğinizde bir dizi işlemler yapıyorsunuz. Eğer yapmış olduğunuz eft işlemi eft saatleri içerisinde yapılmış bir işlem ise 30 dakika içerisinde eft iptali için müşteri hizmetlerini arayarak iptal işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Eğer iptal etmek istediğiniz eft işlemi ING Bank eft saatleri dışında gerçekleştirilmişse mobil bankacılık veya İnternet bankacılığı menüsünde yapmış olduğunuz eft işlemini görebilir ve buradan iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmış olduğunuz eft işlemi karşı tarafın hesabına geçmiş ise yapmanız gereken iptal işlemleri için müşteri hizmetlerini aramak ve eft iptali yapmak istediğiniz söylemektir. Eft saatleri içinde yapacağınız iptal başvurusu sonrasında eft yapmış olduğunuz kişiye bilgi veren ve onay alan müşteri hizmetleri eft işleminizi iptal edecektir.

ING Bank Geç EFT Saatleri

ING Bank Eft Saatleri mesai saatleri olan 09:00 – 17:15 arasındadır. Ancak bu saatler içinde yapamadığınız eft işlemlerini mesai saati bitiminden sonra yaptığınızda bu işlemlere geç eft işlemleri adı veriliyor. ING Bank geç eft saatleri 17:15 – takip eden ilk iş günü 09:00 arasındadır.

ING Bank Hesabımdan hangi bankalara Eft yapabilirim ?

ING bank müşterileri kendi hesaplarını kullanarak Türkiye’de bankacılık faaliyeti gösteren tüm bankalara, sadece İnternet üzerinden bankacılık faaliyetleri yürüten Enpara gibi İnternet bankalarına, ülkemiz dışında yer alan tüm yabancı bankalara ve İnternet üzerinden bankacılık hizmeti veren tüm yabancı İnternet bankalarına eft yapabiliyorsunuz.

ING Bank Eft saatleri ülkemiz dışına yapacağınız eft işlemlerinde de önemli bir noktadır. Yurt dışı saat farklılıkları göz önüne alındığında ING Bank Eft saatleri içinde eft işlemlerini yapabilirsiniz. Yurt dışına yapmış olduğunuz eft yurt dışındaki bankanın ilk mesai saatinde gerçekleşecektir. Saat farklılıkları nedeni ile geç eft saatleri de yurt dışı bankalarının mesai başlangıç saatlerine göre değişiklik göstermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.