Devlet Destek Kredileri | Devlet Hibe Destekleri 2018

İng Bank Müşteri Hizmetleri

İng Bank Müşteri Hizmetleri

İNG Gruba ait olan İng Bank, hollanda merkezli çok uluslu bir bankadır. İng Bank Müşteri Hizmetleri yetkilileri ile bankada bulunan vadeli vadesiz hesaplarınız için işlem yaptırabilirsiniz. Sabit hatlardan veya cep telefonunuzdan “0850 222 0 600″ tuşlayarak İng bankası çağrı merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bütün bankacılık işlemlerinizi hafta sonu ve hafta için dahil olmak üzere 7/24 işlem yapacağınız ing müşteri temsilcileri, yapmak istediğiniz işlemleri için sizlere gerekli adımlara yönlendirecek şifre değişikliği ve kredi kartı başvurunuz için sizlerin onayını dahilinde işlem gerçekleştirecektir.

İng Müşteri Hizmetleri Kolay Bağlanma

Milyonlarca kişi kredi kartı kullanımı gerçekleştirirken, vadesiz hesapları ve altın hesapları üzerinden işlem yapan müşteri sayısı hızla artmaktadır. Her ne kadar işlemlerimizi İng bank İnternet bankacılığı aracılığı ile yapıyor olsanız da, bu seçeneği kullanmayan müşteriler için, İng müşteri hizmet telefon no ile bu işlemi yapmamız mümkün. Müşteri hizmet çalışanı ile hangi işlemleri yapabiliriz.

Özel bankalar, devlet bankaları ve bir çok kurum müşteri memnuniyeti açısından 7/24 hizmet veren çağrı merkezi çalışanları görevlendirirler. Bunun amacı ise, İnternet bankacılığı, mobil bankacılık hizmetlerini kullanamama durumunda İng bank iletişim numarası olan “0850 222 0 600” ile bütün bankacılık işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Örneğin; İnternet bankacılığını kullanan biri değilsiniz veya İnternet yok bu durumda acil olarak kredi kartı borcu ödemeniz gerekiyor. Bu gibi durumlarda İng bankasının müşteri hizmet yetkilileri ile iletişime geçerek, vadesiz hesabınızda olan paranız ile kredi kartı borcunuzu herhangi bir gecikme olmadan ödeyebilirsiniz. Bunun yanı sıra eft işlemi, havale işlemi, otomatik fatura talimatı gibi bir çok bankacılık hizmetlerinden faydalanabilir anlık olarak güvenilir hızlı ve kolay işlem yapabilirsiniz.

İng Bank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2019

Milyonlarca müşteri ve müşterilerine destek veren çalışanları ile İng bank, cazip kampanya koşulları faiz oranları ile hizmet vermeye devam ederken, banka işlemlerinizi İng bank müşteri hizmetleri direk bağlanarak yapabilirsiniz. 2019 Yılında hız kesmeden hizmet kalitesini arttıran ve en iyi bankalardan biri olan İng bank, acil nakit ihtiyaçlarınızda da yanınızda olmaya devam ediyor.

2019 İng bank direk bağlanma adımı için müşteri hizmet numarası olan 0850 222 0 600’ü arama yaparak, ana menüde önce 3 sonra 0 tuşlayarak müşteri yetkilisine bağlanabilirsiniz. İng Bank Müşteri Hizmetlerine bağlanamadan bir çok adımı sesli komut sistemi ve menüler aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

İng Bank İletişim Numarası 0850 222 06 00
<–< Tıkla ve Ara

İNG Bank Bireysel işlemlerinizi gerçekleştirmek için: İng bank bireysel müşterileri yukarıda vermiş olduğumuz iletişim numarasını arayarak, Tc kimlik no, müşteri numarası veya telefon şifrei ile işlem yapabilirler.

İNG Bank Kurumsal işlemlerinizi gerçekleştirmek için: İng bank üzerinden işlem yapmak isteyen kurumsal firmalar,

İng bank Kurumsal müşteri hizmet numarası olan “0 850 222 0 464” arayarak, internet şubesi kullanıcı kodu ve şifresini kullanarak bankacılık işlemlerini hızlı, güvenilir şekilde yapabilirler.

İng Bank Müşteri Hizmetleri İle Neler Yapılabilir?

Bankaların müşteri hizmet yetkilileri ile bir çok işlemi yapabileceğinizi belirtmek isterim. 7/24 telefon ile ulaşım sağlayabileceğiniz müşteri hizmet çalışanları banka hesaplarınız ile ilgili sorunları çözmenize yardımcı olacaktır.

  • Eft işlemleri: Havale işlemlerinizi 7 gün 24 saat yapabilirken, Eft işlemlerinizi mesai saatleri olan 09:00 ile 17:00 arasında yapılabilmektedir
  • Kredi kartı dönem borcunuzu öğrenebilir vadesiz hesaplarınız üzerinden ödeme
  • Otomatik ödeme talimatı verebilir, mevcut otomatik ödeme talimatlarınızı iptal edebilirsiniz
  • Banka kartı işlemlerinden, kredi kartı veya banka kartınız ile ilgili işlemleri
  • Kurum ödemeleri; Ssk, bağkur, fatura, İnternet gibi bir çok kurum ödemesi
  • Vadeli, vadesiz hesap açma
  • Döviz hesapları açma, döviz alım satımı
  • Gram altın hesabı açma ve piyasa kurlarını takip etme
  • Kayıp çalıntı kart işlemi
  • Bloke kaldırma

Hatırlatma: Öncelikle hangi bankanın müşteri hizmet yetkilisi ile işlem yaparsanız yapın bankacılık işlemi yaptığınız herhangi bir şifrenizi kesinlikle müşteri hizmetleri ile paylaşmayınız. Özellikle şunu belirtmek istiyorum hiçbir banka çalışanı sizlerden şifrenizi, annenizin kızlık soy isminin tamamını istemez. Bu tür bilgilere erişmek isteyen kişilere bilgi vermeyiniz ve görüşmeyi sonlandırınız.

Son olarak bankanızda İnternet bankacılığı giriş şifresi oluştururken, ardışık rakamlar KULLANMAYINIZ. Doğum tarihi veya kolay tahmin edilebilecek 1234 gibi rakamları şifre olarak oluşturmaktan kaçınınız. Bankalar müşterilerinin güvenliğini en üst seviyede tutmaya çalışıyor olsa da, her kullanıcı aslında kendi hesaplarının güvenliğini koruması gerekmektedir. Bu yüzden bankaların tamamı şifre konusunda hassas davranmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.