Devlet Destek Kredileri | Devlet Hibe Destekleri 2018

İş Bankası Pos Destek Hattı 2020

İş Bankası Pos Destek Hattı 2020

İş  bankası Pos destek hattı iletişim numarası, İş bankası pos destek müşteri hizmetleri ile hangi işlemleri yapabiliriz. Tüm bu detayları sizler için araştırdık ve geniş kapsamlı olarak bu yazımızda bütün bilgilere yer verdik. Özel bankalar ve devlet bankalarının işletmelere temin ettiği Pos cihazları, üyeiş yerlerinden alışveriş yapan müşterilerin kredi kartı veya bankamatik kartı ile ödeme yapmasına olanak sağlamaktadır.

İş Bankası Pos Destek Hattı Nedir?

İş bankası üye iş yerlerinin pos cihazları ile ilgili tüm sorunlar için iletişim kurabileceği müşteri ilişkileridir. Sizlerde iş bankası üye işyeri olarak faaliyet gösteriyorsanız tüm sorularınız için İş bankası Pos destek hattını arayabilirsiniz.

Örneğin; Pos cihazınızda kredi kartı çekimi veya taksit işlemi yapılmıyor. Bu gibi durumlarda iş bankası pos destek iletişim numarası olan 0850 724 7 767 aramanız yeterli olacaktır.

İş Bankası Pos Destek Numarası

İş bankası üye iş yerlerinin Pos Cihazı sorunlarını hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için oluşturulan müşteri hizmetlerine 0850 724 7 767 numarasını tuşlayarak 7/24 işlem sağlayabilirsiniz . Pos cihazınızda oluşan teknik sorunlar, ödeme alamama ve buna benzer bir çok sorunu anında çözüme kavuşturabilirsiniz.

İş Bankası Pos Cihazı Nasıl Alınır

Sizlerde bir işletme sahibiyseniz İş bankası pos cihazı almak için başvuru yapabilirsiniz.  İş bankasının birden fazla Pos cihazı olduğundan her cihazın tarifesi farklılık göstermektedir. İşletmenize pos cihazı edinebilmeniz için bölgenizde bulunan en yakın İş bank şubelerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca İş bankası müşteri hizmetleri numarası olan 0850 724 0724 tuşlayarak pos cihazı için ön bilgi alabilirsiniz.

İş Bankası Pos Cihazları Ve Özellikleri

İş bankasında işletmenize göre pos cihazı alabileceğinizi biliyormuydunuz. Her pos cihazının farklı tarifesi ve ücretlendirmesi bulunmaktadır. Pos cihazının özellikler ve detayları için aşağıdaki detaylara göz atabilirsiniz.

İşim POS Nedir?

İşim Pos, iş bankası tarafından üye iş yerlerine, aylık belirtilen sabit bir ücret karşılığında verilmektedir. Pos cihazına geçen tutarlar ise ertesi gün hesabınıza herhangi bir kesinti yapılmaksızın tahsil etme imkanı tanıyan Pos cihazıdır.

İşim Pos Cihazı Özellikleri

  • Bu pos cihazı sadece peşin işlem ciroları için kullanılır.
  • Azami Aylık Tarife; Pos cihazının aylık pos ciro limiti 5000 TL’dir.
  • Standart ve Maximum üye işyerleri olmak üzere iki ayrı uygulama bulunmakta.
  • Standart İşyerinde: Yurtiçi diğer banka ve yurtdışı kredi ve banka (debit) kartları” ile gerçekleştirdiği işlemler,
  • Maximum işyerlerinde: Standart üye iş yerleri haricinde “MaxiPuan Kullanma” özelli mevcuttur.

İşim Pos Cihazı Ücretlendirme

İş bankası İşim Pos cihazını kullanmak için belli bir komisyon ücretleri ödenmektedir. Bu ücretler ise; İşim pos tarife ücretleri, İş yerinizin komisyon tutarı ve Pos Kullanım ücretleri olarak 3 farklı ücret talep edilmektedir.

  • İşim Pos Komisyon Tutarı:  Pos cihazı alımı sırasında üye iş yeri olarak belirtmiş olduğunuz ciroyu aşmadığınız sürece herhangi bir ücret talep edilmez. Limit aşımı durumunda ise; (BSMV dahil) Bankamız kartları için %1,29, yurtiçi kartlar için %1,23 ve yurt dışı kartlar için %1,68’dir.
  • İşim Pos tarife işlemlerine aşağıdaki “Pos Tarife Fiyatları”  listesinden ulaşabilirsiniz.
İşim Pos Tarife

İşim Pos Tarife Ücretleri

İş bankası pos cihazları hakkında daha detaylı bilgiye aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayarak ulaşabilirsiniz

İş Bankası Pos Cihazları  <–< TIKLAYIN

Not: İş bankası pos cihazları hakkında aklınıza takılan soru veya güncel komisyon oranlarını iş bankası resmi İnternet sayfası olan https://www.isbank.com.tr/ üzerinden ulaşabilir, ayrıca müşteri hizmetleri 0850 724 0724 arayarak bilgi edinebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.