Devlet Destek Kredileri | Devlet Hibe Destekleri 2018

N Kolay Bono Hesabı Nedir

N Kolay Bono Hesabı Nedir

N Kolay Bono Nedir? N Kolay Bono nasıl açılır ve tüm detayları hakkında yer vereceğimizi bu yazımızda, paranızı nasıl değerlendirirsiniz, nelere dikkat etmelisiniz bunlardan bahsedeceğiz. Son dönemlerde bankalar vadeli mevduat hesaplarına faiz oranlarını yükseltmiş ve her banka kendi bünyesi altında hoş gelgin faizi uygulamaktadır. N kolay Bono ise yatırım yapan müşterilerinin yüksek faiz elde etmesi için açılan bir hesap türüdür.

Aktif bank’ın vadeli hesabı olarak adlandırılan N kolay, piyasa fiyatlarına göre en yüksek oranları verdiğini bir kaç araştırma sonucunda öğrenebilirsiniz. Durum böyle olunca bir çok yatırımcının aklına N kolay bono güvenilir mi? sorusu gelmektedir. Aslında bizim bu konuda tam olarak bir şey söylememiz doğru olmayacaktır. Mevduat vadeli veya vadesiz hesaplarınızın 100.000 TL tutarına kadar devlet güvencesinde olduğunu bilmek yeterli olduğunu düşünüyorum.

N Kolay Bono Nedir

Televizyon reklamları ve google reklamları olmak üzere bir çok platformda görmüş olduğumuz N Kolay bono nedir yakından bir inceleyelim. N kolay bono ile yatırımcıları alım yaptıkları bono vadesi boyunca bankanın vermiş olduğu güncel faizden faydalanabilirler. Ayrıca sistemden ayrılmak isteyen müşteriler ise N kolay bono satışında herhangi bir faiz kaybı yaşamazlar.

N Kolay Bono Avantajları Nelerdir

Her bankanın yeni gelen müşterilerine özel vadesiz hesap için özel faiz oranları sunduğu gibi N kolay bono da, kendi müşterilerine yüksek faiz oranı vermektedir. Avantajlarına göz atacak olursak;

  • Bono alımı sonucunda vade sonunu beklemeden, ihtiyacınız olduğu bonoyu satıp faizinizi alabilirsiniz.
  • N kolay bono hesabı kullanan müşteriler , hesabından yapacağı Eft, Havale işlemleri için herhangi bir ücret ödemezler.
  • N kolay bono da, stopa oranları daha düşük olarak belirlenmiştir.
  • Daha fazla detaylı bilgi almak için Aktif Bank İnternet Şubesi veya 0850 724 26 66 no’lu Çağrı Merkezi’nden işlem sağlayabilirsiniz.

N Kolay Bono’nun vadeli Hesaplardan Farkı Nedir

En çok sorulan soruların başında yer alan N kolay bono ve vadeli mevduat hesaplara arasında farklar şu şekilde; Vadeli hesaplarda 6 aya kadar olan vadeli yatırımlarda stopaj kesintisi yüzde 15, 6 ay ve üzeri vade seçeneklerinde ise yüzde 12 olarak belirlenmiştir. N kolay bono’da ise tüm vadeler de yüzde 10’dur. Ayrıca vadeli hesaplarınızda 32 günlük veya 3 aylık olarak paranızı yatırdığınızda, paranızın vade süresi dolmadan ayrılmak istediğiniz de, faiz oranı üzerinden kazanmış olduğunuz tutar ödenmeyecektir. N kolay bono alımı yaptığınızda herhangi bir vade günü bekleden tekrar bozum yapabilir, kaldığınız gün kadar olan kısmın faiz getirisini alabilirsiniz.

N Kolay Bono Alım Limiti Ne Kadar

N kolay bono alım limiti aktif bank tarafından minimum 200 TL olarak belirlenmiştir. Yani paranızı değerlendirmek için yüksek meblağların olmasına gerek kalmadan aktifbank bono alımı yaparak faiz getirisi elde edebilirsiniz. Ayrıca bankanın vermiş olduğu güncel faiz oranı 200 TL ve 750.000 TL ye kadar geçerli olmaktadır. 18 Yaş üzeri bütün vatandaşlarımız N kolay bono alımı yapabilirler.

N Kolay Bono Hesaplama Aracı

Birikmiş kazancınızı N kolay bono alımı yaparak değerlendirirken paranız üzerinden yüksek faiz alacağınızı belirtmek isterim. Ayrıca birikmiş olan miktarınızın aylık getirisinin ne kadar olduğunu hesaplamak için https://www.nkolay.com/bono#calculate <–< url adresini kopyalayıp tarayıcınızda çalıştırın. karşınıza çıkan ekranda yatırmak istediğiniz tutar, paranızın tutmak istediğiniz vade seçenekleri bulunmaktadır. Bu kısımlar opsiyonlu olup istediğiniz şekilde kendinize göre belirleyebilirsiniz. Hesaplama yaptıktan sonra aşağıda kısımda Net kazancınızı görebileceksiniz.

N Kolay Bono Nereden Alınır

Tüm aktif bank müşterileri n kolay bono yatırımı yapmak için bölgelerinde bulunan Aktif bank şubeleri veya internet şubeleri aracılığı ile alım yapabilirler. Ayrıca aktif bank’ın çağrı merkezi numarası olan 0850 724 26 66′ yı tuşlayarak bono alımı ve bankacılık işlemleri hakkında detaylı bilgi edinebilirler.

N kolay bono işlem saatleri ise bankanın mesai saatleri olarak belirlenmiştir. Buna göre İnternet şubesi, çağrı merkezi veya Aktif bank şubeleri aracılığı ile, 09:30 17:00 saatleri arasında alım işlemi yapabilirler. Bono alımı veya satımı ile ilgili işlem saati olan 17:00 geçirmeniz durumun da ise, bir sonraki gün 09:30 17:00 arasında işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Ayrıca bonolarınızın takibini, yani faiz getirisi ve durumu ile ilgili detaylı bilgiye Aktif bank İnternet şubesi, müşteri hizmetleri ve şubeleri aracılığı ile takip edebilirsiniz.

N Kolay Bono Şifresi Nasıl Alınır

Bono alımı veya diğer bankacılık işlemlerinizi yapmak için İnternet şubesi hesabınızın olması gerekmektedir. Oluşturmuş olduğunuz şifrenizi unutmanız durumunda, bono alımı veya satımı yapamayacağınız gibi işlemlerinizi takip de edemeyeceksiniz. Tekrar şifre almak için aktif bank internet sitesi üzerinden şifremi unuttum adımını kullanarak veya müşteri hizmet yetkilisi numarası olan 0850 724 26 66 arayarak şifre işlemlerinizi başarıyla tamamlayabilirsiniz.

N Kolay Bono Hesap Açma

Yüksek faiz oranları sayesinde paranızı daha fazla değerlendirmek ve takibini sağlamak için N kolay bono hesabına ihtiyacımız var. Peki ya bu işlemi nasıl yapabiliriz. Aktif bank müşterileri bu işlemi hızlı ve kolay bir şekilde yapabilir. Bunun için çağrı merkezi veya İnternet sitesi aracılığı ile internet şubesi şifresi oluşturması gerekmektedir.

Aktif bank müşterisi olmayan kişiler, N kolay bono hesabı açmak için, aktif bank İnternet sitesi üzerinden, banka şubesi ve müşteri hizmet yetkilileri aracılığı ile bu işlemleri yapabilirler. İnternet şubesi aracılığı ile kayıt yapan kişilere, aktif bank tarafından sözleşme gönderilir, daha sonra bu sözleşme tarafınızdan imzalanır ve kuryeye teslim edilir. Bankaya ulaşan sözleşmeniz sonucunda hesabınız tamamen aktif edilir. Daha sonra bono alımı, satımı ve bankacılık işlemlerinizi herhangi bir sınırlama olmaksızın yapabilirsiniz.

N kolay Bono Güvenilir Mi

Her ne kadar yüksek faiz veriliyor olsa da, mevcut birikimlerimizi değerlendirmek için bankanın durumunu öğrenmek gerek, Aktif bank 1999 Yılında Çalık Holding tarafından kurulmuştur. Türkiyen’in özel sermayeli bankalarından biri olan Aktif bank, perakende yatırım ve bölgesel bankacılık olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

N kolayın ne kadar güvenilinir olduğu ile ilgili cevap verecek olursak, çevrenizde yatırım yapan veya bu konuda daha uzman kişilerden bilgi almanızda fayda var.


UYARI:
Burada N kolay bono ile ilgili yazdığımız makale bilgi amaçlı olup, herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.