Devlet Destek Kredileri | Devlet Hibe Destekleri 2018

Odeabank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ülkemizde hizmet veren bankalardan biri olan ve 2014 yılından itibaren yasal bankacılık faaliyetlerini sürdüren Odeabank; şube sayısını artırarak hızla büyüyen bankalardan biridir. Yenilikçi bir banka olarak müşterilerine değer veren, sunmuş olduğu kampanyalar ile müşteri kitlesini artıran bir banka olması ve müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi prensip edinmiş olması nedeni ile müşteri hizmetleri servisini geliştiren banka alanında profesyonel çağrı merkezi çalışanları ve bankacıların yer aldığı müşteri hizmetleri servisini hayata geçirmiştir. Çağrı merkezi alanında tecrübesi bulunan müşteri temsilcileri ile çalışan Odeabank, birçok bankacılık işlemini şubeye gitmeden telefon aracılığı ile yapabilme imkânına da sizlere sunuyor.

2014 yılından beri ülkemizde faaliyet gösteren ve sahip olduğu bankacılık tecrübesi ile müşteri hizmetleri servisine önem veren banka, faaliyet göstermeye başladığı tarihten itibaren müşterilerinin kolay bir şekilde iletişim kurabilmeleri amacıyla profesyonel müşteri temsilcileri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Birçok banka da yaşanılan müşteri hizmetleri telefon numarasına ulaşamama, telefonda uzun süre bekleme gibi sorunlar ile karşılaşmadan Odeabank müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 8 444 numarasını arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabiliyor ve doğrudan müşteri temsilcisine bağlanabiliyorsunuz.

Odeabank Müşteri Hizmetleri

Avrupa’da bankacılık faaliyetlerinde bulunmuş olmasının verdiği tecrübe ile müşteri hizmetlerinin önemini bilen Odeabank, bu alanda profesyonel bir servis kurmuş ve dünyanın herhangi bir köşesinden telefon ile ulaşıp yardım alabileceğiniz veya bankacılık işlemlerini yapabileceğiniz müşteri hizmetleri servisini müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Odeabank müşteri iletişim merkezi her zaman her an yanınızda ilkesi ile müşterilerine hizmet veren banka 444 8 444 ve 0 850 222 84 44 numaraları ile ulaşabileceğiniz profesyonel müşteri hizmetleri sistemi ile müşteri hizmetleri konusundaki tecrübesin Türkiye müşterilerine sunmuştur. Dilediğiniz saatte müşteri hizmetleri numaralarından birini arayarak müşteri temsilcisine ulaşabilir ve yardım almak istediğiniz konuda profesyonel bir şekilde yardım alabilirsiniz.

Odeabank müşteri hizmetleri servisinde yer alan müşteri temsilcileri alanlarında eğitimli ve tecrübeli kişiler oldukları için telefon bankacılığı işlemleri ile ilgili yardım alabilir, bankacılık işlemleri yapabilir, kaybolan veya çalınan kredi kartı, banka kartı iptali işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Odeabank müşteri hizmetleri telefon numarası aracılığı ile müşteri hizmetleri servisine doğrudan bağlanabiliyor ve uzun süre bant kaydı dinlemek zorunda kalmadan işlemlerinizi yaptırabiliyorsunuz.

Odeabank Müşterilerinin Telefon İle alabileceği Hizmetler

Yeni ve gelişen bir banka olması ve çok cazip kampanyaları müşterilerine sunması Odeabank’ın müşteri kitlesinin çok hızlı bir şekilde artmasını sağlamıştır. Müşteri sayısının artmasına bağlı olarak müşterilerine daha kaliteli ve daha hızlı hizmet verebilmek amacı ile telefon bankacılığı hizmetlerini genişletme kararı alan Odeabank profesyonel müşteri hizmetleri servisi ile sizlere şu hizmetleri vermektedir:

  • Kredi kartı başvuruş, kayıp ve çalıntı kart iptali
  • Hesap kapama, para aktarma, eft, havale, fatura ödeme, otomatik ödeme talimatı verme gibi bankacılık işlemleri
  • İnternet bankacılığı ile ilgili şifre alma ve internet bankacılığı hakkında bilgi alma
  • Bankanın düzenlemiş olduğu cazip kampanyalar ve ürünler ile ilgili bilgi alma
  • Bankanın sizlere sunmuş olduğu sağlık sigortası, trafik sigortası, kasko, dask gibi güvenlik sigortaları ile ilgili bilgi alma
  • Kredi türleri ile ilgili bilgi alma, telefon bankacılığı ile kredi ön başvurusu yapma, gibi işlemleri müşteri hizmetlerini 444 8 444 numaralı telefondan arayarak yapabilirsiniz.

Odeabank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Odeabank müşterisi olarak müşteri hizmetlerini aradığınızda yapmak istediğiniz işlemler için otomatik ses kaydının sizi yönlendirmesini bekleyebilir veya zaman kaybı yaşamamak için doğrudan müşteri temsilcisine de bağlanabilirsiniz. Odeabank müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 8 444 numarasını veya 0 850 222 8 444’ü aradıktan sonra otomatik ses kaydını beklemeden 6’yı tuşladığınızda doğrudan müşteri temsilcinize bağlanabilir ve işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Odeabank çağrı merkezi numarası olan 0 850 222 8 444 numarası banka tarafından müşterileri için oluşturulmuş ücretsiz bir numaradır. Bankanızı aramak için cep telefonlarınızdan veya sabit ev telefonlarınızda dakikalarınızı harcamak zorunda kalmamanız için açılmış bir müşteri hizmetleri servisi telefon numarası olan 0 850 222 8 444 numarası ile ücretsiz olarak istediğiniz zaman bankanızı arayabilir, dilediğiniz kadar müşteri temsilciniz ile görüşebilirsiniz.

Odeabank 7/24 Müşteri Hizmetleri Servisi

Odeabank müşterileri hizmetleri servisi; müşterilerinin hızlı ve güvenilir bir şekilde bankacılık işlemlerini yapabilmesi için oluşturulmuş bir servistir. Bu nedenle bankacılık işlemleri konusunda tecrübeli çalışanlardan oluşturulmuş olan müşteri hizmetleri servisi, banka müşterilerinin diledikleri veya ihtiyaçları olduğu bir saatte işlem yapabilmesi, zorunlu hallerde kredi kartı, banka hesap kartının işleme kapatılması işlemlerini yapabilmesi için haftanın yedi günü 24 saat hizmet verecek şekilde hizmet vermektedir. Bu konuda çok hassas olan banka yönetimi çağrı merkezi personel sayısını artırmış ve müşterilerine daha hızlı hizmet verebilmesi için banka .çağrı merkezi servis sayısını da artırmıştır.  Odeabank müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 8 444 veya 0 850 222 8 444 numarasını arayarak günün her saatinde müşteri temsilciniz ile görüşebilir ve yapmak istediğiniz işlemleri hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.

Günümüzde bankaların müşteri hizmetleri servisine veya müşteri temsilcisine ulaşabilmek için dakikalarca otomatik ses kaydı ile kavga etmek sorunda kaldığınızı veya menüler arasında kaybolup gittiğinizi düşündüğünüzde profesyonel bir şekilde hizmet veren Odeabank müşteri hizmetleri servisi, Odeabank müşterilerinin ne kadar şanslı olduklarını gözler önüne seriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.