Devlet Destek Kredileri | Devlet Hibe Destekleri 2018

Pep Kart Nedir? Nasıl Kullanılır

Pep Kart Nedir? Nasıl Kullanılır

Pep kart nedir? Pep kart kullanımı nasıl yapılır? Bankalarda işlem yapmak istediğinizde bankalardaki vadesiz hesaplarınıza ihtiyaç duyarsınız. Para transferi yapmak istediğiniz de ilgili kişinin İban ve ya hesap numarasının olması şarttır. Bu başlık altında yer verdiğimiz Pep kart ile para göndermek için herhangi bir banka hesabınızın bulunmasına gerek yoktur.

Pep Kart Nedir?

Bankacılık işlemlerimizi her ne kadar devlet ve özel bankalar aracılığı ile yapıyor olsak da, Dijital cüzdanlar imdadımıza yetişebiliyor. Dijital cüzdanlar arasında yerini alan Pep kart ile artık para göndermek ve almak oldukça kolay diyebilirim. Banka hesaplarınıza ihtiyaç duymadan haftanın yedi günü 24 saat işlem yapabileceğiniz Pep kart sizlere bir çok özelliğide beraberinde getirmektedir.

Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. nin tescilli markası olan Pep, 13.07.2017 tarihinde BDDK’dan lisansını almış ve faaliyet göstermeye başlamıştır.

Pep Kart Nasıl Kullanılır?

Pep kartın ayrıcaklıklar ve güncel kampanyalarından faydalanmak için kısa sürede kayıt işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bunun için Pep resmi İnternet sayfası olan https://www.peple.com.tr/ adres çubuğunuzda açınız. Daha sonra sağ üst kısımda bulunan “Bireysel” butonuna tıklayarak kayıt sayfasına ulaşım sağlayabilirsiniz. Kayıt işleminizi tamamlamak için sırasıyla aşağıdaki adımları takip ediniz.

  1. Aşama: Cep telefonu numaranızı giriniz ( Size ait olması gerekiyor)
  2. Aşama: Adınız ve Soyadınız
  3. Aşama: Tc kimlik numaranızı girin ve doğum tarihinizi gün, ay , yıl  olacak şeklinde doldurun ve aşağıdaki sözleşmelerin kutucuklarını okuyup onaylayın.
  4. Aşama: Şifre belirleme 6 rakamdan oluşan bir parola belirlemeniz gerekmektedir. 6 Rakamdan fazla girmiş olduğunuz şifreler kabul edilmeyecektir.
  5. Pep İnternet parolası oluşturma işleminiz bittikten sonra sistem sizi Pep ana sayfasına yönlendirecektir.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz adımları birebir uygulayarak Pep hesabınızı oluşturma işleminizi tamamyabilirsiniz. Artık sizlerinde Pep hesabınız var ve istediğiniz zaman para çekme, para gönderme, fatura ve akaryakıt gibi işlemlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.

Pep Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Pep kart başvuru yapmak için öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemlerini tamamlayan kullanıcılar ise https://www.peple.com.tr sayfasına giriş sağ üst kısımda bulunan bireysel ikonunu seçiniz. Bu kısımda sizlerden kayıt esnasında belirtmiş olduğunuz cep telefonu numaranız ve şifreniz istenecektir. Bu bilgileri doğru olarak yazdığınız Pep sisteminde kayıtlı olacak cep telefonunuza 4 haneli geçici şifre gelecektir. Bu şifreyi ilgili ekrana yazmanız durumunda hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz.

Sol kısımda bulunan Kartlarım ikonunun altında yer alan “Yeni Pep Kart” ikonuna tıklayınız. Bu kısımda sizlerde 2 adet kart seçeneği sunulacaktır. Fiziksel kart ve Sanal kart.

Pep Fiziksel Kart Başvurusu

www.peple.com.tr giriş yapın ve bireysel hesabınızı açın. Daha sonra sol kısımda bulunan kartlarım menüsünde yer alan yeni pep kart ikonuna tıklayın. Karşınıza 3 adet kart seçeneği gelecektir. Bu seçeneklerden “Fiziksel Kart Başvurusu” tıklayarak karşınıza çıkan formu doldurmanız gerekmektedir.

  • Email adresiniz
  • İl seçimi
  • İlçe
  • Adres ve posta kodu

Bu bilgilerin tamamını doldurarak Pep kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

Pep Sanal Kart Bavşurusu

Pep fizeksel kart başvurusundaki adımları takip ederek sanal kart başvurusu yapabilirsiniz. Sanal kart başvurusu yapmak için sadece mail adresinizi ilgili bölüme yazarak ileri demeniz yeterli olacaktır.

Pep Kart Ücretli Mi?

Pep kart başvurusunu resmi İnternet sayfası https://www.peple.com.tr üzerinden veya Pep mobil uygulaması üzerinden yapabilirsiniz. Pep kart ücretsizdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.