Devlet Destek Kredileri | Devlet Hibe Destekleri 2018

Peşinatsız Senetle Araba Veren Yerler

1.634
Peşinatsız Senetle Araba Veren Yerler

Peşinatsız senetle araba veren yerler, Peşinatsız taksitle araba veren galeriler? gibi soruların cevabın sizler için araştırdık. Herhangi bir peşinat ödemeden araba veren firmalar ve şartları hakkında bilgilere yer vereceğimiz bu yazımız da, araç satın almak için hangi hususlara dikkat edilmesi gerekiyor bunlardan bahsedeceğiz. Araba ülkemizde bir lüks değil ihtiyaç desem yeridir. Bu yüzden yüksek borçlara girmeden bütçemize göre bir araç seçimi yapmamız en önemli unsurların başında yer almaktır.

Günümüzde sıfır veya ikinci el araba alımını her ne kadar bankalar üzerinden çekilen araç kredisi ile karşılıyor olsak da, sicili bozuk olanlara banka kredi vermediği için alternatif yöntemler aranmaktadır. Bir çok firma iş yapmak adına senetle araç kredisi veya araç satışı yapmaktadır. Fakat burada vatandaşların mağdur olmaması adına, galerinin güvenilir olup olmadığı ile ilgili durumun araştırılması gerekmektedir.

Peşinatsız Senetle Araba Veren Galeriler

24, 36, 48 Ay vade seçenekleri ve yüzde 35 peşinat ile araba alacağınız firmalardan biri olan Wowwo son zamanlarda satış pazarını oldukça arttırdı diyebiliriz. Kredisi çıkmayan ve bankalarda takıntısı olan vatandaşların tercih etmiş olduğu Wowwo İnternet sitesi üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ayrıca ikametgah etmiş olduğunuz şehirde araba satışı yapan galericiler vardır. Her şehirde olduğu gibi belli bir peşinat ile araç satışı yapabiliyorlar. Fakat özellikle belirtmek istiyorum ki geçmişini bilmediğiniz bir galeriden özellikle senet veya taksit ile araç satın alımı yaptığınızda başınız ağrıyabilir.

  • Sıfır araba satan galeri ve bayiler: Bayilerden ikinci el veya sıfır araç alımı yapabilirsiniz. Burada yapacağınız işlemler için aracın belli bir kısmına peşinat vererek geriye kalan kısmı için bankanın kendi finansmanın dan kredi kullanabilirsiniz.
  • Eminevim taksitli araba seçenekleri: Bölgenizde bulunan emin evim ofisine giderek ikinci el veya sıfır araç almak için gerekli tutarı, vade seçeneklerini ve ödeme tutarını öğrenebilirsiniz.

Otovadeli Peşinatsız Senetle Araba

Araç alımı için araba tutarına göre peşinat vererek veya peşinatsız alım için Otovadeli taksitli araba satın alma firmasını ziyaret edebilirsiniz. Ankara, Antalya, İstanbul gibi büyük şehirde olan vatdaşlarımız firmanın ofisini ziyaret ederek almak istedikleri araçlar hakkında detaylı bilgi edinebilir. Otovadeli senetle araba alımı için iletişim numarası olan 0 (216) 511 15 55 tuşlayarak bilgi alabilirsiniz.

BirArabam Peşinatsız Senetle Araba

Wowwo ve otovadeli gibi peşinatlı veya peşinatsız taksitle araç veren firmaların arasında yer alan birarabam ile hayalinizdeki arabaya kavuşabilirsiniz. İletişim numarası olan “444 23 53” tuşlarayarak veya https://www.birarabam.com İnternet sitesi üzerinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Beğenmiş olduğunuz marka modelin vade seçenekleri, geri ödeme tutarı ve aylık taksitleri hakkında tüm bilgileri müşteri hizmet yetkisi aracılığı ile öğrenmeniz mümkün olacaktır.

Peşinatsız Senetle Araba Satan Yerler Var Mıdır?

Faiz oranlarının yükselmesi ve herhangi bir peşinat olmadan araç alımı günümüzde zor olsa da bunun için en uygun yerleri sizler için araştırdık. Araç alımı için ilk tercihiniz bankalar olsun, bunu söylememizin amacı ise herhangi bir güven sorunu ile karşılaşmanızı önlemek içindir.

Taksitle Araba Veren Plazalar

Sıfır veya ikinci el araç alımı için bütçenize uygun veya belirlemiş olduğunuz marka modele yönelik bölgenizde bulunan Plazaları ziyaret edebilirsiniz. Burada ifade etmek istediğimiz, Plazalar her ne kadar kredi kullandırma işlemlerinde devlet bankaları ve özel bankaları ile çalışıyor olsa da, kendi finansmanları üzerinden de müşterilerine kredi kullandırabiliyor.

Uzun yıllar önce herhangi bir belge, sigorta ve gelir göstermeden araç satın alımı yapmıştım. Bankalarda herhangi bir takıntım yok ama bankalar üzerinden araç kredisi başvuru yaptığımda benden sigorta dökümü, maaş bordrosu gibi belgeler istediklerinden kredi olumsuz olarak sonuçlanıyordu. Sizlerin de bankada herhangi bir takıntısı yok ise Plazaların mevcut finansman kredi seçenekleri ile başvuru yapmayı deneyebilirsiniz.

Peşinatsız Senetle Araba Antalya

Serbest meslek ile uğraşıyorsunuz ve gelirinizi beyan edemiyorsunuz. Bu durumda bankalar size araç kredisi vermeyecektir. Denemekte fayda var derseniz de sizlere tavsiyem sadece bir kez başvuru yapmanız olacaktır. Bunun nedeni ise her başvuru kredi puanınızı olumsuz etkileyecektir. Kredi notu, sicil ve bankalar ile arası iyi olmayan kişiler ise taksitle araba veren yerleri araştırmanın peşinde. Gelelin antalyada taksitle araba veren yerler neresi bir göz atalım.

Bir çok kişinin taksitle araba almak için uğramış olduğu adreslerden biri olan Wowwo, geçtiğimiz yıllarda Antalya da şubesini açmış bulunmaktadır. Antalya da ikametgah eden, Peşinatlı veya Peşinatsız olarak araç alımı yapmak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki adrese giderek yüz yüze veya iletişim numarası ile detaylı bilgi alabilirler.

Wowwo Antalya ( İletişim Bilgileri)

Adres: Altınova Sinan Mahallesi, 07170 Kepez/Antalya

Telefon Numarası: (0212) 709 81 81

Açılış Kapanış Saatleri: 08:00 ile 18:00 Arasında hafta sonu ve hafta içi hizmet vermektedirler.

Peşinat Olmadan Senetle Araba Satan Yerler

Peşinat olmadan araba veren yerler sınırlı olsa da bu tür araç satımı yapan firmalara itibar etmeyiniz. Kimse size herhangi bir peşinat olmadan sadece senet ile araç satışı yapmaz. Bu tür firmalar aracılığı ile mağdur olan binlerce vatandaşımızın olduğunuz belirtmek isterim. Araba satın almak istediğiniz de mutlaka belli başlı firmalar aracılığı ile irtibata geçiniz. Firmanın geçmişini araştırın ayrıca aracın piyasa fiyatı hakkında bilgiler edinin.

Taksitle araba veren firmalar, Senetle araba satan galeriler bulmamız mümkündür. Ancak konu içerisinde de belirmiş olduğum gibi burada en önemli husus arabayı satın alacağınız firmanın güvenilir olmasıdır. Ayrıca firma araç satışında hangi şartları size sunuyor bunların iyi okuyup anlaşılması gerekmektedir. Bazı galeriler belli bir peşinat karşılığında araç satışını noter huzurunda devir ediyor ve kalan tutar için senet yapılır. Diyelim ki 50.000 Tl lik bir araba satın aldınız. Toplamda 20.000 TL peşinat verdiniz kalan 30.000 Tl lik kısım için 10 ay süre verildi. Bu tutarın taksiti 3000 TL olacaktır. Galeri size 10 adet senet yapar ve senet için bir gün belirlenir. Sizler bu senetin günü geldiğinde ödemenizi yapar senedinizi galericiden alırsınız. Senetlerin tamamın bittiğinde ise aracın üzerinde olan rehin galerici tarafından kaldırılır araç tamamen size geçmiş olur.

Burada yazdıklarımız sadece bilgi vermek amaçlıdır. Herhangi bir galeri, firma üzerinden senetle veya taksitli alacağınız araçlar için web sitemiz sorumlu tutulamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Abdulkadir YAMAN dedi ki:

    10 bin tl param var 50 bin tutarında araç satın almak istiyorum. 40 bin tl için ne kadar faiz öderim. Bilgi verirseniz sevinirim.

    1. admins dedi ki:

      Merhabalar. Peşinat vermeden araba satın almak için öncelikle bölgenizde bulunan özel ve devlet bankalarını ziyaret etmenizi tavsiye ederim.40 Tl taşıt kredisi kullanmayı deneyebilirsiniz. Krediniz çıkmıyor ise Wowwo, Birarabam, Otovadeli gibi yerlerden bilgi alabilirsiniz.