Devlet Destek Kredileri | Devlet Hibe Destekleri 2018

QNB Finansbank Şikayet Hattı İletişim

QNB Finansbank Şikayet Hattı İletişim

Qnb Finansbank ile ilgili tüm şikayet, Öneri ve ihbarlarınız ile ilgili taleplerinizi bildirebilirsiniz. Bu sayede sorunlarınız kısa sürede çözüme kavuşmuş olacaktır. Devlet bankaları başta olmak üzere bir çok bankanın müşteri hizmetlerinin haricinde şikayet ve önerileriniz hakkında talep oluşturmanız için Şikayet Hattının olduğunu belirtmek isterim.

Milyonlarca müşteri kapasitesi olan Qnb Finansbank hizmetlerine kesintisiz olarak devam ediyor. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve bankacılık sektöründeki yerini korumak adına bir çok şikayet ve öneriyi göz önünde bulundurmaktadır. Bu bağlamda Qnb Finansbank şikayet hattına gelen herhangi bir öneri müşteri temsilcileri tarafından işleme alınır ve en geç 48 saat içerisinde konu ile ilgili müşteriye dönüş yapılır.

QNB Finansbank Şikayet Hattı İletişim Numarası

Sizlerde QNB Finansbank şikayet hattını kullanarak herhangi bir talep ve öneri oluşturacaksanız, 0850 222 2 900 numarayı tuşlamanız yeterli olacaktır. Şikayet hattına bağlanma süresi bankanın müşteri hizmetlerine bağlanma süresinden kısa olduğundan işlemlerinizi hızlı ve güvenilir olarak yapabilirsiniz.

Sadece Şikayetleriniz İşleme Alınır

0850 222 2 900 numarasını arayarak banka hakkında şikayet ve öneri talebinde bulunabilirsiniz. Diğer bankacılık işlemleriniz olan kredi kartı ödemesi, kredi ödemesi, kart borcu öğrenme gibi bankacılık işlemlerinizi ise Qnb Finansbank’ın müşteri temsilcisi olan 0850 222 0900 numaralı hat üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bankaların Şikayet Hatları Neden Kullanılmalı?

Bir çoğumuz bankada hesaplarımız ile ilgili işlem yapmaktayız. Bankalarda sıra beklemek her ne kadar en büyük sorunlardan biri olsa da, işlem saatine göre bu yoğunluk değişmektedir. Zamanın herkes için öneminin büyük olduğunu göz önünde bulunduracak olursak, işlemlerimizi en kısa sürede yapmak bize büyük avantaj sağlayacaktır. Banka şubelerinde yaşanan bir çok sorunun nedeni ortak diyebiliriz aslında.

Örneğin; A şubesine gittiniz ve orada 5 adet gişe olmasına rağmen sadece 2 gişe görevlisi çalışıyor ve işlemleriniz çok yavaş ilerliyor. Bu durum gittikçe sıkıcı hale geliyor ve elinizden beklemekten başka bir şey gelmiyor. Bu gibi durumlar ile karşılaştığınızda işlem yapmak istediğiniz banka ait şubeyi öğrenerek 0850 222 2 900 şikayet hattını arayıp öneri ve şikayetinizi dile getirebilirsiniz.

Çok nadir yaşanıyor olsada bir diğer sorun ise banka personelleri ve müşteri arasında yaşanan diyaloglar diyebiliriz. Bazı durumlarda bu içinden çıkılmaz bir hal alıyor ve ortam haddinden fazla geriliyor. Yaşamış olduğunuz bu diyalog ortamında haklı olduğunuzu düşünüyorsanız ilgili personelin isim bilgisi ve şube adını öğrenerek Qnb Finansbank şikayet hattına kayıt oluşturabilirsiniz. İşlem yaptığınız konu ile ilgili sizlere en kısa sürede dönüş yapacaklarından şüpheniz olmasın.

Bankaların şikayet hatlarının var olması müşterilerinin memnuniyeti açısından oldukça önemlidir. Şikayet hattının var olmasının yanı sıra, müşterinin oluşturduğu şikayet ve öneri talebinin işleme alınması ve konu ile ilgili sorununun çözüme kavuşturulmasının da bir o kadar önemi yüksektir.

Finansbank Sizi Dinliyoruz Hattı

Qnb Finansbank şikayet hattı 0850 222 2 900 üzerinden oluşturacağınız tüm bildirimler, her müşteri için farklı referans kodu ile kayıt altına alınmaktadır. Bankaya yapmış olduğunuz şikayetin durumunu öğrenmek için https://www.qnbfinansbank.com/bize-ulasin/kayit-sorgulama bölümünü tıklamanız yeterli olacaktır. Bu kısımda sizlere TC kimlik numaranız ve şikayet referans numaranız sorulacaktır. İlgili alanları doldurarak şikayetinizin güncel durumuna ulaşabilirsiniz.

Qnb Finansbank Bildirim Ve Öneri Kanalları

 • Çağrı Merkezi :0850 222 2 900 (Önerilen)
 • Faks Numarası : (0216) 524 0 444
 • Qnb Finansbak Kurumsal Facebook Adresi üzerinden: https://www.facebook.com/qnbfinansbank
 • Qnb Finansbak Kurumsal Twitter Adresi: https://twitter.com/qnbfbdinliyor
 • Qnb Finansbank Resmi İnternet sayfası: https://www.qnbfinansbank.com/bize-ulasin/bize-ulasin
 • Qnb Finansbank mobil uygulama üzerinden

Qnb Finansbank şikayet öneri taleplerini oluşturmak için yukarıdaki kanalları kullanabilirsiniz. En kısa çözüm yolu ise Çağrı merkezi seçeneğinin olduğunu belirtmek isterim.

Sonuç Olarak; Şikayetlerimizi dile getirmediğimiz sürede yaşadığımız sorunlara kalıcı çözüm bulamayacağız. Bu yüzden bankaların şikayet hatlarını tuşlayarak yaşadığını sorunun detaylarını aktarıp gerekli bildirimi yapmaktan çekinmeyiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Mehmet dedi ki:

  3ay kredimi erteleme faizleri öğrenmek istiyorum

  1. admins dedi ki:

   Merhabalar Mehmet bey QNB finansbank 3 ay kredi ertelemesi için çektiğiniz tutarbilgisini finansbank müşteri hizmetlerine bildirerek güncel faiz oranında erteleme yapabilirsiniz. Bunun için 0850 222 0900 bilgi alınız lütfen.