Devlet Destek Kredileri | Devlet Hibe Destekleri 2018

ŞOK Market İle Para Gönderme Nasıl Yapılır

ŞOK Market İle Para Gönderme Nasıl Yapılır

Para transfer işlemlerini her ne kadar bankalar aracılığı ile yapıyor olsanızda, Şok marketler zinciri hesaba para gönderme ile ilgili yeni bir uygulama başlattı. Ülkemizde 81 ilde yer alan Şok market, ilçeleride başta olmak üzere müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir. Durum böyle olunca Şok marketi gördüğünüz her yerde eşinize, dostunuza, arkadaşlarınıza ve yakınlarınıza para gönderme işlemi yapabilirsiniz.

ŞOK Market İle Nasıl Para Gönderilir?

Banka olmadığı için akıllara en çok takılan sorulardan biride bu olsa gerek. Şok marketten nasıl para gönderme işlemi yapabiliriz ki? Şok market para transferi yapma işlemlerini siz değerli ziyaretcilerimiz için araştırdık ve detaylarınız sizlerle paylaştık.
Şok market aracılığı ile para gönderme işlemlerinizi mevcut bulunduğunuz il veya ilçe farketmeksizin, herhangi bir Şok Market şubeleri aracılığı ile yapabilirsiniz.

ŞOK Market Para Gönderme Saatleri

Para gönderme işlemlerinizi haftanın 7 günü şok marketlerinin açılma kapanma saatleri içerisinde yapabilirsiniz. İsme havale işlemini haftanın yedi günün anlık olarak yapabilirken, İ ban numarasına para transferi işlemlerinizi saat: 16:30’a kadar yapılmaktadır. 16:30’dan sonra yapılan para gönderme işlemleri ise bir sonraki gün, bankanın mesai saatlerinde karşı hesaba iletilecektir.

Hafta Sonu Şok Marketten Para Gönderilir Mi?

Şok marketlerinden hafta sonu para gönderme işlemini yapabilirsiniz ancak, hafta sonu iban numarasına paranın gönderilmeyeceği için, ödeme ilk iş günü olan pazartesi günü gönderdiğiniz i ban numarasına iletilecektir. Cumartesi günü veya pazar günü şok market aracılığı ile para transferi işlemleriniz iş gününde hesaplara yansımaktadır.

Şok Market Para Gönderme Ücreti

Şok marketler zinciri böyle bir hizmeti vatandaşlarına sunuyor olsada, yaptığı her işlem için 7 TL hizmet bedeli ücreti aldığını belirtmek isterim. Bu yüzden para gönderme işlemi yapmadan önce ne kadar masraf alınacağını şok market personellerinden öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.