Devlet Destek Kredileri | Devlet Hibe Destekleri 2018

Türk Telekom Müşteri Temsilcisi Direk Bağlanma 2020

Türk Telekom Müşteri Temsilcisi Direk Bağlanma 2020

Türk telekom ile ilgili işlemlerinizi çözüme ulaştırmak adına hızlı işlem yapabilmeniz için, Müşteri temsilcisine direk bağlanma adımlarından bahsedeceğiz. Ülkemizde milyonlarca müşterisine hizmet veren türk telekom, binlerce çalışanı ile sorunlara çözüm üretiyor. Her ne kadar müşteri temsilcilerine ulaşmak zaman alıyor olsa da, burada sizlere kısayoldan nasıl bağlanabilirsiniz gerekli tüyoları vereceğiz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İnternetiniz veya hattınız ile ilgili bütün sorunları çözüme kavuşturmak için Türk Telekom müşteri temsilcilerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Türk telekom kısayoldan bağlanma adımına gelecek olursak öncelikle, 444 1 500 numaralı tuşlamanız gerekmektedir.

  • Direk Bağlanma Yöntemi: Türk telekom müşteri hizmetleri numarası olan 444 1 500 arayınız. Sesli yanıt sistemindeki menülerden sırasıyla, 2, 1, 0 tuşlamalısınız.
  • Diğer bir yöntem ile direk bağlanma adımı: Öncelikle cep telefonunuzdan veya sabit hat üzerinden 444 1 500 numarayı tuşlayınız. Sesli anonsu duyduktan sonra sırasıyla; Önce 2 tuşuna, daha sonra ise 0 tuşuna basmanız gerekmektedir.
  • 3. Bağlanma Yöntemi: 444 1 500 arayarak önce 6, sonrasında ise 0 tuşlaması yaparak Türk telekom müşteri temsilcisine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yukarıda vermiş olduğumuz adımları takip ederek Türk Telekom müşteri temsilcisi yetkilisine kısayoldan bağlanabilir, hattınız ile ilgili sorunları çözüme ulaştırabilirsiniz.

Ayrıca Türk telekomun bir diğer müşteri hizmetleri numarası olan 444 1 444 tuşlayarak sorunlarınız ile ilgili ön bilgi edinebilirsiniz.

Türk Telekom İletişim Numaraları (444 1 444)

İnternet hattınız veya sabit telefon numaranız ile ilgili tarife değişiklikleri, abone taşıma ve buna benzer bir çok işleminizi türk telekom müşteri temsilcisi numarası olan 444 1 444 arayarak sorunlarınızı iletebilirsiniz. İnternet hız problemleri, İnternet kopma problemeri ve fatura ödemeleri gibi bir çok işlemi yapabileceğiniz telekom müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için 444 1 444 numarayı arayabilirsiniz.

Türk Telekom Şikayet Talebi

Türk telekom abonelik hattınız ile ilgili sorunuzu çözmek ve şikayet talebi oluşturabilirsiniz. Şikayet taleplerinizi iletmek için https://www.turktelekom.com.tr/ resmi Türk telekom sayfasına sayfanın sağ üst kısmından giriş sağlamanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra (Tüketici Şikayeti) adımını takip ederek başvurunuzu oluşturun ve sizlerle iletişim kurması için irtibat numarası yazarak formu gönderebilirsiniz. Ayrıca 444 1 444 Türk telekom müşteri hizmet yetkilisine doğrudan bağlanarak şikayet taleplerinizi oluşturabilir, yaşadınız sorunlara anında çözüm üretebilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Arama Ücreti

444 1 444 Numarasını cep telefonunuz veya sabit hat üzerinden aramanız durumunda hattınızda tanımlı olan tarife üzerinden ücretlendirilirsiniz. Hattaınızda herhangi bir tarife tanımlı değilse, dakika başına 60 kuruş ücret alınmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. BrianSkype dedi ki:

    With thanks for sharing your nice site.

  2. Jamesattit dedi ki:

    Great looking site. Presume you did a bunch of your very own coding.