Devlet Destek Kredileri | Devlet Hibe Destekleri 2018

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Vakıfbank müşterisi olarak ya da olmayarak zaman zaman bankacılık işlemleriniz için bankayla iletişim kurmanız gerekiyor olabilir. Bunun için ilk aklınıza gelen seçenek muhtemelen şubeye gidip gişe işlemlerinden ya da bireysel müşteri hizmetlerinden işlemlerinizi halletmektedir. Ancak yaşadığımız dünyada vaktin nakit olduğunu düşünürsek bu seçenek çok da pratik olmayacaktır.

Artık hemen hemen tüm bankalar telefon bankacılığı ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Vakıfbank müşteri hizmetleri numarası sayesinde banka şubesinde yaptıracağınız hemen her işleminizi bankayı arayarak da halledebilirsiniz. Üstelik bu hizmetten yararlanmanız için bankanın kayıtlı müşterisi olmanıza gerek de yoktur.

Sorularınıza cevap bulmak, şikayetlerinizi iletmek ya da önerilerinizi sunmak için Vakıfbank müşteri temsilcisi ile iletişim sağlayabilirsiniz. Üstelik engelli bireyler için geliştirilmiş olan sesli yanıt sistemi sayesinde engelli kişilerin de çağrı merkezini kullanmaları mümkündür. Uzatılmış sesli yanıt tuşlama süresi ile daha da fazla kolaylık sağlanmıştır.

Vakıfbank Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Telefon ederek bankacılık hizmetlerinden faydalanmanız oldukça kolaydır. Bunun için T.C. kimlik numaranız ya da bankaya kayıtlı kartlarınızdan birinin numarası ile işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Ayrıca arayan kişinin gerçekten siz olduğunun bilinmesi ve güvenliğiniz adına kart şifreniz de istenecektir. Banka müşterisi değilseniz işlemlerinize sadece kimlik numaranız ile devam edebilirsiniz.

Hem bireysel hem de ticari müşteriler yurt içinden yapacakları görüşmeler için 0850 222 0 724 Vakıfbank çağrı merkezi telefon numarası ile işlem sağlayabilirler. Yurtdışından yapılacak aramalarda ise kullanılması gereken telefon numarası 0090 850 222 0 724’dür. Yani numaranın başına ülke alan kodunu koymayı unutmamalısınız.

Haftanın 7 günü, günün 24 saati ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri, saat kaç olursa olsun tüm soru ve sorunlarınıza hızlı bir şekilde cevap üretecektir. Çağrı merkezinin 24 saat hizmet vermesi, Vakıfbank’ın hızlı, pratik, güvenli ve kesintisiz hizmet politikasının bir parçasıdır.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Genellikle bankaların müşteri hizmetlerini aradığınızda önce güvenliğinizin sağlanması için uzun uzun kimlik ve kişisel bilgileriniz istenir. Sonrasında yapmak istediğiniz işlem için uygun tuşlama seçeneklerine karar vermek ya zordur; ya da çok uzun sürer.

Önemli bir işiniz olmadığında bile bu kadar uzun süre telefonun başında beklemek istemezsiniz. Acil bir durumda ise zaten herkes gibi doğal olarak müşteri danışmanına doğrudan bağlanmayı tercih edersiniz. Eğer sırasıyla tuşlamanız gereken sayıları bilmiyorsanız müşteri temsilcisine direkt bağlanmak ne yazık ki mümkün olmayacaktır.

Öncelikle yaptırmak istediğiniz işlemin tam olarak ne olduğuna karar vermek sizi hedefinize daha hızlı götürecektir. Örneğin para transfer etmek, ödeme yapmak ve yatırım yapmak için veya bu konularda bilgi almak için 0850 222 0 724 numarasını aradıktan sonra sırasıyla önce 3’ü, sonra ise 0’ı tuşlayabilirsiniz.

Kartınız, mobil ya da internet bankacılığınız için ilk kez şifre oluşturmak için ya da mevcut şifrenizle ilgili sorun yaşıyorsanız izlemeniz gereken adımlar daha farklıdır. Vakıfbank çağrı merkezi numarasını aradıktan sonra bu sefer 4, 2, 1 ve 2 numaralarını tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Müşteri işlemleri uzmanı, ihtiyacınız olan şifreyi almak ya da şifrenizi yeniden oluşturmak için sizi yönlendirecektir.

POS destek hattı için aynı numarayı arayıp 4 ve 5i tuşlayabilirsiniz. Bunlar dışındaki işlemleriniz, şikayetleriniz ya da aklınıza takılanlar için müşteri temsilcisi ile görüşmek de isteyebilirsiniz. Bunun için yine bankanın telefon numarasını aramanız gerekecektir.

0850 222 0 724 numarasını aradıktan sonra Vakıfbank müşteri hizmetleri direkt bağlanma kolaylığı için bant kaydını duyduktan sonra 0’a basarak sıraya alınabilirsiniz. Böylelikle maksimum 1-2 dakika bekleyerek müşteri temsilcisine bağlanıp bankacılık işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Vakıfbank Telefon Bankacılığı Ücretli Mi?

Şubelerde yaptırabileceğiniz bütün bankacılık işlemlerinizi aynı şekilde halledebileceğiniz Vakıfbank telefon bankacılığı ücretli değildir. Sadece arama yapabilmek için faturasız hat kullanıyorsanız hattınızda yeterli bakiye ya da dakika hakkı olması gerekir. Faturalı hat sahibi kişiler ise konuştukları dakika süresince ücret ödeyecektir.

Vakıfbank müşteri hizmetlerini arama ücreti bulunmamaktadır. Ödeyeceğiniz tek ücret operatörünüz tarafından belirlenmiş olan ücretlendirmelerdir. Bunun için de bilgi almak adına operatörünüzle iletişime geçebilirsiniz. Yurtdışı aramalarında ücretlendirmenin daha farklı olacağını unutmamalısınız.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri İle Yapılabilecek İşlemler Nelerdir?

Hesaplarınıza dair tüm detaylı işlemleri Vakıfbank müşteri hizmetleri ile yapılabilecek işlemler kapsamında gerçekleştirebilirsiniz. Tüm vadeli ve vadesiz hesaplarınıza ait bakiyenizi ve son işlemlerinizi öğrenebilirsiniz. IBAN’ınızı SMS ile almayı talep edebilirsiniz.

Banka ve kredi kartlarınızla ilgili bütün işlemlerinizi Vakıfbank müşteri temsilcisi ile görüşecek yaptırabilirsiniz. Bu işlemler arasında banka kartı bakiyenizi, kredi kartı kredi ve nakit avans limitinizi öğrenme, son işlemlerinize göz atma bulunmaktadır. Ayrıca telefon bankacılığı ile kredi kartlarınıza ait faturalarınızı da ödeyebilirsiniz.

Kartlarınızı yurtdışı kullanıma açtırabilir ya da kapattırabilirsiniz. Faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Telefon numaranızın eksik ya da hatalı olması durumunda Vakıfbank müşteri hizmetleri telefon ve diğer iletişim bilgilerinizi güncelleyebilir.

Kartlarınızı ilk kez kullanacaksanız çağrı merkezi aracılığıyla PIN ayarlarınızı yaptırabilirsiniz. Bunun için ilk kez PIN kodu alabilir, mevcut PIN kodunuzu değiştirebilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank müşteri danışmanına limit artırma ya da azaltma talebinde de bulunabilirsiniz.

Çoğu kişi banka şubelerinde yapabilecekleri işlemleri telefon bankacılığı aracılığı ile yapamayacağını düşünür. Bu yüzden de şubeye gitmek, sıra almak ve dakikalarca beklemek için zaman harcar. Ancak gördüğünüz gibi Vakıfbank müşteri hizmetleri ile bankacılık konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz bütün işlemlerinizi bir telefon aramasıyla yaptırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.