Devlet Destek Kredileri | Devlet Hibe Destekleri 2018

Ziraat Bankası 2020 Personel Alımı

Ziraat Bankası 2020 Personel Alımı

2019 yılının sonuna yaklaşırken 2020 yılında bir çok banka gibi ziraat bankası personel alımı yapılacaktır. Tüm şehirlerde yapılacak olan personel alımlarının şartları ve detayları için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Farklı pozisyonlarda personel alımı yapmaya hazırlanan ziraat bankası, alımlarını resmi siteleri üzerinden duyuracaktır. Henüz netlik kazanmaması ile birlikte 45 personel alımının yapılacağı açıklanmıştır. Alım yapacağı pozisyonlar ise Avukat ve Müfettiş yardımcılığı pozisyonu olacaktır.

Ziraat Bankası 2020 Personel Alımı Pozisyonları

Üniversite bitirmiş bir çok gencimiz iş ararken, bir taraftan banka ve özel kurumlar personel alımı haberlerini resmi siteleri üzerinden yayımlamaktadır. İş arayan sayısı bir hayli fazla olunca, sınırlı sayıdaki personel alımları bekleyenlerin yüzünü güldürmüyor olsa da, en azından personel alımı için gerekli nitelikleri taşıyan kişilerin bir iş sahibi olması yönünde atılan bir adım diyebiliriz.

Ziraat Bankası 2020 Avukat Alımı Şartları

Her ne kadar birbirinden farklı pozisyonlar için banka bünyesine personel alımı yapılacak olsa da, aranan özellikler değişmiyor diyebiliriz. Buna ziraat bankası avukat pozisyonunda iş başvuru yapacak olan kişilerin 01.01.1989 doğum tarihli ve sonrası olması gerekmektedir. Ayrıca başvuru yapacak olan kişilerin mesleki yeterlilik şartının arandığını da belirtmek isterim. Avukatlık için başvuru yapacak olan adayların 4 yıllık hukuk eğitimi almış ve mezun olması gerekmektedir. Dört yıllık eğitimlerini tamamlamış olan avukatlar stajlarını bitirmiş ve mesleklerini icra edebilmeleri için gerekli olan avukatlık ruhsatnamesini almış olması veya başvurusunu yapmış olması gerektiğini de belirtmek isterim.

Ziraat Bankası 2020 Müfettiş Yardımcısı Alım Şartları

Ziraat bankasının ilan bölümünde yer alan şartlarda Müfettiş Yardımcısı alımı için aranan birinci şart 01.01.1989 ve sonrası doğumlu olması gerekmektedir. Yani başvuru yapacak olan adayların En az 30 Yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir.

Müfettiş Yardımcısı personel alımı başvurusunu yapabilmesi için kendi bölümünden 4 yıllık eğitimi almış ve mezun olması gerekmektedir. Bölümlerin detayları ziraat bankasının ilan sayfasından inceleyebilirsiniz.

Askerlik: Başvuru yapacak olan adayların askerlik süreçlerini tamamlamaları gerekmektedir. Bununla ilgili gerekli evrakın istenildiğinde ibraz etmesi gerektiğini bilmenizi isterim.

Ziraat Bankası 2020 Personel Alımı Sınav Tarihleri

Ziraat bankası Avukat ve Müfettiş yardımcısı personel alım sınavı 15 ekim 2019 tarihinde gerçekleşecektir. Bu tarihe kadar https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ üzerinden gerekli başvuruları yapmanız gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.