Devlet Destek Kredileri | Devlet Hibe Destekleri 2018

Ziraat Bankası İnternet Şubesi Şifre Alma

Ziraat Bankası İnternet Şubesi Şifre Alma

Ziraat Bankası İnternet Şubesi Şifre Alma işlemlerinin nasıl yapılacağına dair hazırlamış olduğumuz bu içerikte sizlere bir kaç yöntem ile hızlı bir şekilde unutmuş olduğunuz veya yeni almak istediğiniz şifre işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası aktif olarak milyonlarca müşterisine hizmet vermeye devam etmektedir.

Her ne kadar bankanın kredi kartını veya banka hesaplarını kullanıyor olsanız da, İnternet şubesi üzerinden bir çok işlemi daha hızlı ve düşük masraflar ile yapacağınızı hatırlatmak isterim. En sık sorulan soruların başında yer alan Ziraat İnternet şubesi şifre işlemi için nasıl ve hangi adımları uygulamamız gerekiyor bunlardan bahsedelim.

Ziraat İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Yeni bir şifre alma işlemi veya şifrenizi unutmanız durumunda ziraat bankasının resmi İnternet sitesi olan www.ziraatbank.com.tr üzerinden online işlemler menüsüne giriş yaparak şifre alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Şifrenizi yenilemek veya yeniden almak istiyorsanız ziraat bankasında kayıtlı olan cep telefonu numaranızın güncel olması gerekmektedir. Şifre değişikliği işlemleri esnasında yeni şifre kısa mesa olarak bankada kayıtlı olan cep telefonu numaranıza gönderilecektir. Ayrıca ziraat bankası müşteri hizmet yetkilisi numarası olan 444 00 00 0850 220 00 00 tuşlayarak 7/24 işlem yapabilirsiniz.

Ziraat İnternet Bankacılığı Şifre Alma ( www.ziraatbank.com.tr Üzerinden)

www.ziraatbank.com.tr İnternet sayfasına giriş yaptıktan sonra, İnternet şubesi ikonuna tıklayınız, daha sonra karşınıza bireysel, kurumsal seçenekleri gelecektir. Bireysel seçeneğini tıklayarak devam ediniz. Karşınıza çıkan sayfada ziraat bankası bireysel hesabınıza giriş arayüzü görünecektir. Burada şifremizi unuttuğumuz için aşağıdaki ikonu tıklıyoruz ve karşımıza çıkan sayfada TC kimlik numarası, güvenlik kodu ve cep telefonu bilgilerini içeren bölümleri dolduruyoruz. Daha sonra bankada kayıtlı olan cep telefonu numaranıza kısa mesaj gönderilecektir. Karşınızda bulunan ekranı kapatmadan kısa mesajda gelen şifreyi girerek devam edebilirsiniz. Burada şifre oluşturmanız için 4 farklı adımdan geçmelisiniz. Kişisel Bilgiler> Güvenlik Bilgileri> Doğrulama Şifresi> Şifre Oluşturma. Bu adımları tamamladıktan sonra şifrenizi belirleyebilirsiniz.

UYARI:
Burada şifre oluştururken sizlere önemli bir hatırlatma yapmak istiyorum. Bankalar müşterilerinin hesap güvenliğini her ne kadar önem gösteriyor olsa da, hesabınızın kullanımı ve şifre işlemlerini kendimiz belirleyeceğimiz için bazı hususlara dikkat etmemiz gerekmektedir. Şifrenizi kolay bulunabilen ardışık rakamlardan oluşturmamaya, doğum tarihiniz gibi kolay tahmin edilebilen rakamlar olmayacağına özen göstermelisiniz.

Ziraat İnternet Bankacılığı Şifre Alma ( Videolu Anlatım)

Ziraat bankası resmi internet sayfası üzerinden şifre alma işlemleri ilgili adımlarını takip etmeniz adına sizlere video hazırladık. Aşağıdaki videoyu izleyerek şifrenizi edinebilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Şubesi İşlemleri

Ziraat bankası İnternet şubesinden kullanıcı adı ve şifreniz ile hesabınıza erişim sağlayarak bir çok işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için bulunduğunuz bölgede İnternet bağlantısının olması yeterli olacaktır.

  • Ziraat bankası İnternet şubesi hesabınıza giriş yaparak 7/24 banka işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • Otomatik ödeme talimatı
  • Eft, Havale gönderme
  • Kredi kartı borcu öğrenme ve ödeme
  • Vadesiz hesap açılışı ve kapanışı
  • Vadeli hesabınızın durumunu kontrol etme
  • Döviz alım satım işlemleri
  • Altın alım satım işlemleri
  • Kredi kartınız ile ilgili tüm işlemler ( Şifre değişikliği, Kartınızı İnternet alışverişine açma kapama )
  • Döviz kurları takibi vb

Ziraat bankası İnternet şubesi üzerinden bir çok işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Saat ve zaman sınırlaması olmadan para gönderme alma işlemleri yapabileceğiniz gibi hesabınızdan istediğiniz kadar döviz alım satımı ve gram altın alım satımı yapabilirsiniz. Ayrıca İnternet şubesi üzerinden göndereceğiniz para transfer işlemlerine minimum işlem masrafı ödeyeceğinizi belirtmek isterim.

Ziraat bankası vadesiz hesap açılışı yapmak için bölgenizde bulunan en yakın ziraat bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz. İşlemleriniz tamamlandığında banka personelinden İnternet Bankacılığı şifresini almayı unutmayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.