Devlet Destek Kredileri | Devlet Hibe Destekleri 2018

Ziraat Bankası Personel Maaşları 2018

10.535
Ziraat Bankası Personel Maaşları 2018

Bankalar her yıl olduğu gibi 2018 senesinde de personel alımı yapmaktadır. Ziraat Bankası da farklı pozisyonlar için personel ve işçi alımı arayışını sürdürmektedir. Öncelikli olarak personel alımlarından bahsedelim. Ziraat Bankası İş Başvurusu 2018 için uygun pozisyonlar hangileridir?

Ziraat Bankası personel alımı adı altında dönem dönem ihtiyaç olması durumunda; Uzman Yardımcısı, Gişe Yetkilisi, Güvenlik Görevlisi, Avukat ve Şube Müdür Yardımcısı ile Şube Müdürü alımları yapmaktadır. Gelin tüm personel türlerinin maaş bilgisini yazımızın devamında sizler ile birlikte inceleyelim.

Tavsiye Bağlantı: Ziraat Bankası EFT ve Havale Ücretleri 2018

Güvenlik görevlileri her bankanın olmazsa olmazlarındandır ve dolayısıyla her bankanın tüm şubelerinde en az bir ya da birden fazla güvenlik görevlisi olmaktadır. Dolayısıyla güvenlik görevlisi alımı 2018 yılında da bankalar için oldukça sık bir vaziyettedir. Bundan dolayı da bu yıl kıdem, evlilik ve çocuk durumu gibi faktörlerde göz önüne alındığında Ziraat Bankası Güvenlik Görevlisi Maaşları 2018 yılında ne kadar oldu diye sorulacak olunur ise hemen belirtelim. Göreve yeni başlayan güvenlik görevlisi maaşları 2.000 TL2.200 TL aralığında değişiklik göstermektedir. Evli ve çocuklu olan güvenlik görevlilerinin maaşlarının ise 2.500 TL tutarına kadar çıkabildiği bilinmektedir.

Bir diğer merak edilen husus ise gişe yetkilisi ne kadar kazanıyor? sorusunun yanıtıdır. Ziraat Bankası’nda yeni göreve başlayan gişe yetkilisi maaşları temel olarak 2.550 TL ile 2.750 TL aralığındadır. Ancak bankadaki hizmet yılı yani kıdemi fazla olan gişe yetkililerinin medeni durumuna da bağlı olarak biraz daha fazla kazandığı biliniyor. Ziraat Bankası gişe yetkilileri temel olarak bankaya gelen müşterilerin günlük para çekme, para transferi, banka hesap güncellemesi, hesap açmak ya da kapatmak gibi temel işlemlerden sorumludurlar.

Tasiye Bağlantı: TC Kimlik NO İle Bankadan Para Çekilir Mi?

Şimdi ise gelelim en çok alım yapılan bankacılık pozisyonlarından biri olan uzman yardımcılığı personel grubuna. Ziraat Bankası Uzman Yardımcısı Maaşları 2018 senesinde ne kadar oldu? Banka bünyesinde yeni işe başlamış olan Ziraat Bankası uzman yardımcısı maaşları 3.250 TL ile 3.400 TL arasında değişiyor.

Banka bünyesinde hukuksal işlemlerin sürdürülmesi için avukat alımlarına da sık sık ihtiyaç duyuluyor. Avukatlar, genellikle bankalarda borç, ödeme gibi sorunlarla ile karşılaşan müşterilerin banka ile olan yasal süreçlerini sürdürmek ile birlikte mahkemelerde bankaları temsil eden vekil şahıslardır. Ziraat Bankası avukat maaşları 2018 yılında 3.500 TL 4.000 TL bandındadır. Ayrıca banka avukatları, uğraştıkları dosya başına da prim gibi ek ödemeler almaktadır.

Son olarak ise Ziraat Bankası Şube Müdürü maaşları 2018 konusunu ele almak istiyoruz. Şube müdürleri genellikle banka bünyesinde uzun yıllar görev almış ve çeşitli projelerdeki başarılarıyla kendilerini kanıtlamış olan insanlardan oluşmaktadır. Ancak nadiren de olsa yeni şubelere dışarıdan şube müdürleri alınmaktadır. Ziraat Bankası şube müdürü maaşı 8.000 TL ile 9.000 TL civarındadır. Daha deneyimli müdürlerin maaşları küçük farklar olmak koşuluyla biraz daha yüksek olabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Winnie dedi ki:

  Ziraat bankası gişe memurları ne kadar maaş almaktadır ?

  1. admins dedi ki:

   Ziraat bankası personel maaşlarını konu başlığı altında yaklaşık rakamlar yazmaktadır. Maaşlar konusunda ne yazıkki net bir bilgi verememekteyiz.

 2. Kadir dedi ki:

  Banka müdürleri12000 tl maş alıyorlar

  1. admins dedi ki:

   2018 yılında yayınlanmış bir içeriğimizdir kadir bey. Ayrıca yazdığımız rakamlar tahmini tutarlardır. İlginiz ve bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.