Devlet Destek Kredileri | Devlet Hibe Destekleri 2018

Ziraat Bankası Personel Maaşları 2020

Ziraat Bankası Personel Maaşları 2020

Ziraat bankası personeli olarak çalışan kişiler bulundukları iş pozisyonuna göre maaş almaktadırlar. Buna örnek verecek olursak; Bankanın gişe görevlesi farklı bir maaş alacağı gibi, banka bünyesinde çalışmakta olan güvenlik görevliside pozisyonuna uygun bir maaş alacaktır.

Ziraat Bankası Pozisyonlara Göre Maaşlar 2020

İnternet ortamında en çok aranan konuların başında yer alan Ziraat personel maaşları adlı sorunun cevabını vermek için hazırlamış olduğumuz bu makalemizde, hangi pozisyonlar ne kadar maaş alıyor bunların detayları vereceğiz.

Bankacılık sektörü her ne kadar kazançlı bir sektör gibi duruyor olsa da, aslında kariyerinizde ilerlerdiğinizde daha çok kazanacağınızı belirtmek isterim. Örneğin; Bankacılık sektörüne yeni adım atan birisi asgari ücretten biraz fazla maaş almaktadır. İlerleyen zamanlarda ise verilen hedefleri tutturması, ayrıca kariyerinde yükselmesi ile alacağı maaş ciddi oranda yükselecektir.

Pozisyonlara Göre Kazanç Listesi

Ziraat Bankası Gişe Görevlisi Maaşları 2020: Yeni başlangıç yapan gişe görevlisi 2200 TL ile 3500 Arasında maaş almaktadır.

Ziraat Bankası Gişe Asistanı Maaşları: 2300 İle 4000 TL arasında maaş almaktadırlar.
Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisi Maaşları: Minimum 2350 Maksimum ise 4100 Tl civarında maaş almaktadır.
Ziraat Bankası Müfettiş Maaşları 2020: Banka müdüründen sonra en yüksek maaşı alan pozisyonlardan biri olan Müfettişler yaklaşık olarak 3500 TL ile 9000 Tl arasında maaş alabilirler.
Ziraat Bankası Banka Müdürü Maaşı: Neredeyse en çok merak edilen soruların başında yer alan banka müdür maaşları, özel ve devlet bankalarına göre değişkenlik göstermektedir. En düşük banka müdür maaşı 6000 Tl den başlayıp 24.000 Tl ye kadar çıkabilmektedir.
Genel Müdür Maaşları: Her ne kadar listemizin son sırasında olsa da, bankacılık sektöründe en yüksek maaşı alan pozisyon “Genel Müdür” olmaktadır. Minimum maaşları 27 bin tl den başlayıp bu rakam 100 bin tl ye kadar çıkabilmektedir.

Ziraat bankası avukat maaşları 2020 tarihinde henüz kesin olmamak ile birlikte 4000 ile 4500 arasında değişkenlik gösterebilmektedir.

Güvenlik görevlileri her ne kadar asgari ücret tutarında bir ücret ile çalışıyor olsa da, özel bankalar ve devlet bankalarında çalışan özel güvenlik görevlilerinin maaşları değişkenlik göstermektedir. Buna göre ziraat bankasında yeni işe başlayan bir güvenlik görevlisi en az 2600 TL civarında bir maaş almaktadır. Eski güvenliklerin aldıkları maaş ise 3000 TL civarındadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.