Devlet Destek Kredileri | Devlet Hibe Destekleri 2018

Ziraat Müşteri Hizmetleri

Ziraat Müşteri Hizmetleri

Ziraat Müşteri Hizmetleri kendi içerisinde ilgili bölümlere ayrılmaktadır. Bunlar Müşteri hizmetleri personelleri ile konuşabileceğiniz iletişim numaraları, bilgisayar üzerinden yararlanabileceğiniz ve mesajlaşma yolu ile personeller ile iletişim kurabileceğiniz canlı destek hattıdır.

Ziraat Bankası Müşteri hizmetlerine ulaşım gösterdiğiniz takdirde, ilgili konularınıza anında çözüm bulunmaktadır. Hesap işlemleri menüsü ile hesap açma ya da hesap kapama işlemlerinizi telefon bankacılığı ile yapmanız mümkündür. Bunun yanında hesap işlemleri menüsünü seçtiğinizde, hesabınızda bulunan bakiye miktarını ve hesap hareketlerini de telefon bankacılığı ile öğrenmeniz mümkün olacaktır.

Para transferlerini kolaylıkla sağlayabileceğiniz Müşteri hizmetlerinden EFT ya da havale fark etmeksizin anında çözüm odaklı iletişimler kurabilirsiniz. Yatırım işlemlerinize bağlı olarak edinmek istediğiniz bilgileri gene müşteri hizmetleri bölümünden bulmanız mümkündür. Kredi kartının borç bilgisi, hesap kesim tarihi bilgisi, hesap kesim tarihinde değişiklik yapma, nakit avans işlemleri, kredi bilgileri ve kredi işlemlerini de gene kolayca ulaşabileceğiniz Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri numarasından yapabilmeniz mümkündür.

Ziraat Bankası Müşteri numarası ile ilgili bölümlere bağlanarak bankacılığa dair bütün işlemlerinizi kolaylıkla çözümleyebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm bankacılık işlemlerini telefon bankacılığından kolaylıkla halledebildiğiniz gibi; soru, istek, öneri ve görüşlerinizi de gene müşteri hizmetleri ile paylaşabilirsiniz. Bunun yanında internet ortamı üzerinden de canlı destek adı verilen Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri ile yazışma yapabilmeniz ve anında geri dönüş alabilmeniz mümkündür. Hem telefon ile hem de internet yolu ile kolayca çözümlenen Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri sayesinde artık tüm bankacılık işleri oldukça kolay yapılanmaktadır.

Ziraat bankasının yurt içinde 1500 civarında yurt içinde yer alan şubesi bulunmaktadır. Bu şubelerin genelinde 50 bin civarında çalışan personel bulunmaktadır. Bunun dışında müşteri hizmetleri personeli olarak da genel merkezde çalışan yüzlerce kişi bulunmaktadır. Bu kadar şube ve Ziraat bankası kullanıcılarına hizmet verebilmek adına her geçen gün kendini yenileyerek çalışan müşteri hizmetleri oldukça sabırlı ve özverilidir. Yenilikçi bakış açısı ile her koşulda müşterilerinin yanında yer almaya çalışan Ziraat Bankası, kullanıcılarının sorunlarına çözüm odaklı olarak çalışmaktadır.

Ziraat Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine bağlanmak için 444 00 00 numarasını çevirdikten sonra direkt olarak ister TC kimlik numaranızı isterseniz de müşteri numaranızı girerek işlem yapmanız mümkündür. TC kimlik numaranızın girilmesinin ardında 2 ye bastığınızda bireysel bankacılık işlemlerine ulaşmış olursunuz. Ardından 0 ı tuşladığınızda da direkt olarak Müşteri Hizmetleri operatörüne bağlanmış olursunuz. Bu şekilde tuşları kullanarak dahiliyeden müşteri hizmetlerine bağlanmak mümkündür. Bu işlemi yapmak istemezseniz 0850 220 00 00 numarasından da ilgili bağlantıları dinleyerek Müşteri hizmetleri operatörüne bağlanmanız kolaylaşmıştır. Ziraat bankasına bağlı olan iki telefon numarasını da 7 / 24 olarak aramanız mümkündğr. 0850 numarası ücrete tabi tutulduğu gibi, diğer bağlantı numarası da ücretsiz olarak hizmet vermektedir. 0850 numarasını aramak ve buradan bağlanmak için hattınızın iletişim numaralarını 0850 li telefonlar ile iletişime açtırmanız gerekmektedir. Telefon operatörü ile yapacağınız görüşme sonrasında hattınızı bu numaralara açtırarak olası bir durumda Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri’ ne sorunsuz bir şekilde bağlanmanız mümkündür.

Ziraat bankası telefon numarası

Ziraat bankası telefon numarası ile dilediğiniz her zaman 7/24 olarak bağlanabilir ve problemlerinizi müşteri hizmetlerine aktarabilirsiniz. Ziraat bankası telefon numarası 444 00 00’ dır. Buradan ilgili yönlendirmeler sonucu erişim sağlamak istediğiniz menüye tuşları kullanarak ulaşabilirsiniz. Bu numaraya Ziraat bankası kartı üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra bilgisayara bağlanmak istemiyor ve anında müşteri hizmetleri ile ilgili iletişim kurmak istiyorsanız 0850 220 00 00 numarasından kolaylıkla dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden ulaşım sağlamanız mümkündür. 0850 220 00 00 numarası direkt olarak bağlanılan “Sesli Yanıt Sistemi” menüsüdür. Kayıp ya da çalıntı işlemleri için direkt olarak 0’ ı tuşlayarak operatöre bağlanabilirsiniz. Bunun dışında müşteri hizmetleri ile hangi konuda görüşme sağlayacağınıza göre tuş numaraları değişim göstermektedir

Bu iletişim numarasını 7 gün 24 saat aramanız durumunda hem bankacılık işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebildiğiniz gibi hem de bankacılık ürünleri ile ilgili bilgi almanız da mümkündür. İletişim numaralarından bağlanmanız halinde

Telefon bankacılığından kredi çekmeniz de mümkün olmaktadır. Telefon aracılığı ile müşteri hizmetlerine kredi talebinizi iletirsiniz. Adınıza kredi çıkması durumunda bu durum size mesajla bildirilir. Kredi çıktığı zaman şubeye giderek gerekli evrakları götürebilir ve imzalarınızı atabilirsiniz. Böylece kredi alınma işlemlerinin temeli Ziraat Müşteri Hizmetleri ile atılmış olur. Bunun yanı sıra birçok bankacılık işlemlerinin de ziraat müşteri hizmetleri tarafından çözüme kavuşturulması yeni konuları da beraberinde getirmiştir. Toki işlemleri de bunlardan bir tanesidir. Toki işlemleriniz ile ilgili bilgi almak ya da randevu almak amacıyla Ziraat Müşteri Hizmetlerine bağlanmanız söz konusudur. Ayrıca canlı destek biriminden de Müşteri Hizmetleri bölümündeki personeller ile gerçekleştirmiş olduğunuz konuşmaları yapabilirsiniz. Telefon bankacılığında konuşmalar kayıt altına alındığı gibi müşteri hizmetlerine bağlı canlı destek biriminde de yazışmalar kayıt altına alınmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.